افشاگری جالب گواردیولا از علاقه اش به هری کین


به گزارش خبرگزاری فارس، امشب در مهمترین دیدار هفته لیگ برتر، منچسترسیتی میزبان تاتنهام است. آنها در هفته اول لیگ برتر به مصاف هم رفتند که تاتنهام با تک گل سون هیونگ مین 1-0 پیروز شد و حالا پپ گواردیولا می خواهد شکست را جبران کند.

و قبل از دیدار با تاتنهام، سرمربی منچسترسیتی از علاقه شدید خود به جذب هری کین خبر داد و مدعی شد که چهار بار برای خرید ستاره انگلیسی تلاش کرده است.

گواردیولا گفت: “در 11 یا 12 سال تمرینی ام، هرگز از شکست تیمم در نقل و انتقالات ناراحت نبوده ام. هرگز عصبانی نبوده ام زیرا فکر می کنم نماینده تیمم در اینجا هستم و فکر می کنم باشگاه این کار را کرده است. همیشه با من بود و از من حمایت کرد.

وی ادامه داد: ما سعی کردیم هری کین را بخریم اما او خیلی از ما دور بود زیرا تاتنهام اصلاً نمی خواست او را از دست بدهد، فکر می کنم 4 بار او را خریدیم.

گواردیولا گفت: اکنون می توان گفت که هری کین به تیم ما نیامد، اما همه چیز خوب پیش رفت. تا اینجای کار، اگر به تاتنهام ببازیم و سپس در سوپرکاپ به لسترسیتی ببازیم، نمی‌دانم بعدش چه اتفاقی می‌افتد.

وی ادامه داد: “باشگاه چند بازیکن به من داده است و من از این بابت بسیار خوشحالم. ما می توانیم خیلی کارها را با هم انجام دهیم. اگر یک مهاجم درجه یک داشتیم، می توانستیم با یک مهاجم درجه یک بازی کنیم، اما اکنون داریم. تا با بازیکنان خود سازگار شویم.”

انتهای پیام/
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید

دیدگاهتان را بنویسید