افطاری با طعم استقامت در راه الهی تابناک


افطاری با طعم استقامت در راه الهیغروب بیست و هفتم ماه مبارک رمضان سال 1442 هجری قمری در لحظات عرفانی، آخرین روزهای ماه خدا با دل‌هایی که پس از روزهای طولانی روزه‌داری زیر آفتاب سوزان و جهاد اکبر با روحیه ماندن در عهد و عهد، تبسمی فرا رسید. در سفره الهی باشیم.

پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم می فرمایند: «روزه روزه دار عبادت است، سکوتش تسبیح، عملش قبول و نماز قبول است» و امام صادق (علیه السلام) می فرماید: سحر و افطار مانند آن است که «فاصله بین این دو زمان در راه خداست، خونش ریخته می شود».

افطاری با طعم استقامت در راه الهی


در این بیست و هفتمین افطار در کنار شما هستیم.

اذان مغرب را با صدای سلیم موذن زاده می شنوید. این اذان یکی از ماندگارترین اذان های چند دهه اخیر است که نسل های زیادی از آن به یادگار مانده است.

«خدایا من لدنک لا تزغ قولبنا بعد لنا وست از حدیتنا وهاب وهاب آنه مرسی ایج انیت کان پانل یقولون من عبادت الله امانا فغفر لنا ورمنا انتخاب خوبی برای افرادی که الک · hf Fqalva Alftyh AVI W est Az Merciyyz. رشدا مرنا ولما برزوا لجالوت وجنوده قالوا خدا فرغ لینا صبرا و ثبت قدمنا ​​وانسرنا در القوم الکافرین ” تو سخاوتمندی بیمنت، زیرا تو چون قبیله ای از بندگان صالح من رو به من کردند و گفتند: ما به تو ایمان آوردیم، تو ببخش. گناهان ما را و بر ما رحم کن که تو بهترین مهربانان هستی.» هنگامی که جوانان غار (از ترس دشمن) در غار کوه پنهان شدند، از پروردگار خواستند: به ما رحم کن. خدایا ما را وسیله رشد و هدایت کامل قرار ده.» چون به میدان جنگ جالوت و لشکریانش آمدند از پروردگار خواستند که به ما صبر و استقامت عنایت فرماید. و ما را ثابت قدم كن و ما را در شكست كافران ياري كن.»

تواشیح اسماء الحسنی

تواشیح اسماء الحسن را که 99 نام مبارکه خداوند متعال است با تصاویر گوناگون از مخلوقات خداوند متعال می بینید و می شنوید: خالق باری متکبر، تصویر بخشش، عظمت، وهابیت، عرضه، تسخیر علم. البابض الباسط الخافض الفرع المعزّ المذلّ السمیع البصیر الحکم العدل. اللطیف الخبیر الحلیم العظیم الغفور الشکور الالکبیر الحافظ الموکیت. الحاسب الخلیل الکریم الرکیب المجیب الواسع الحکیم الودود المجید البعث الشهید. حق وکیل قوی، مؤمن، ولی، ستوده، پرهیزکار، پرهیزکار، متقی، متقی، متقی، متقی، متقین. الوجهد المجحد الوحید الصمد الکادر المکتدی المقدم المکدر العویل الآخر. الظاهر البطین الولی المتعالی البر التوباب المنتکم عفو الروف ملک الملک ذو الجلال و الاکرام قسط جامع غنی ثروتمندان مانع از ضرر می شود. از نور مفید کسانی که مانده اند. وارثان مریض، مریضی هستند که مانند شیء نیستند و او شنونده و بینا هستند. خداوند شما را به بهترین دعای مخلوقات سید محمد و علی و اهل بیت و یارانش و تعداد اطلاعات و مداد کلامتان عنایت فرماید.

دعای ماه مبارک رمضان

علی یا بزرگ یا آمرزنده یا دلسوز، آنت الرب عظیم، آلزی لیسیدن کیمسله مفعول وهو السمی بصیر، وهزا شهر زمث وکرمث، وشرفته وفزلثه در الشهور، وهو الزی فرزت سیامه علی الشهیل ز، وح من والداق. دماغ للناس وجلت فیررو لیله القدری، من قیاره وجلثا یک شهر، ولایت، یمن فیا زلمن لیک، دارندگانم در آتش بفکک، فیمن تمن علیه، وادخلنی بهشت، برهمر. تو خدای بزرگی، چیزی شبیه او نیست، او شنوا و بیناست، این ماهی است که روزه بر من واجب است و این ماه رمضان است، ماهی که آن را در آن نازل کردی. قرآنی است که مردم را هدایت می کند و نشانه های روشن هدایت و تشخیص (میان حق و باطل) است و در این ماه شب قدر قرارداد می بندید و شما بهتر از هزار ماه عمل کرده اید. پس خوشا به حال تو که هیچ کس به تو رحم نخواهد کرد، حتی من که تو را از آتش در میان شما نجات دهم با تو و با رحمتت مرا به بهشت ​​برگردان ای مهربانترین مهربانان. مهربان».

دعای روز بیست و هفتم ماه مبارک رمضان

یا ارزقنی فیررو آش لیلاته کدر وسیر فیهی من الصر و علیسر واقبل وهت یعنی الذنب والوزر یا رووفا بباذ صالحین / ای یقین کن شب فضیلت قدر و کارم را از سختی به آسانی تبدیل کن و گناهانم را ببخش. بارهای من را، و به اسیران شایسته ام رحم کن».

جزء بیست و هفتم قرآن کریم را به همراه متن در تابناک می شنوید و می خوانید.

دیدگاهتان را بنویسید