الاحبابی: برای پیروزی مقابل ایران سخت مبارزه می‌کنیم/ آنها حریفی قدرتمند و باتجربه هستند

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، بندر الاحبابی، بازیکن تیم ملی فوتبال امارات در نشست خبری پیش از دیدار این تیم مقابل ایران در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی اظهار داشت: قول می‌دهم تمام تلاش‌مان را برای دستیابی به نتیجه‌ای خوب که شانس ما را برای صعود در این مرحله افزایش دهد، به کار بگیریم.

وی افزود: تیم ما آمادگی کامل برای تقابل با ایران را دارد و تمرینات آماده‌سازی خوبی برای این بازی انجام دادیم. تمرکز بسیار خوبی هم داریم و تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم.

بازیکن تیم ملی فوتبال امارات خاطرنشان کرد: امیدوارم که من و هم تیمی‌هایم برای ارائه بهترین عملکردمان و پیروزی مقابل ایران، موفق باشیم. ما در دو بازی قبلی، فرصت‌هایی که داشتیم را از دست دادیم، اما اگر بتوانیم در این بازی از فرصت‌ها به خوبی استفاده کنیم، می‌توانیم برنده شویم.

الاحبابی همچنین گفت: با حریفی بازی داریم که بسیار قدرتمند است و با تجربه، اما ما هم به توانایی‌های خود ایمان داریم و برای رسیدن به خواسته‌های‌مان سخت مبارزه خواهیم کرد.

اشاره AFC به آمار فوق‌العاده ایران مقابل امارات، با وجود شکست‌ناپذیری مردان فن‌مارویکپیشکسوت فوتبال امارات: بازیکنان باید مقابل ایران مبارز و جنگجو باشند

انتهای پیام/

source article

دیدگاهتان را بنویسید