الحاق بخش ویژه پایان نامه ها و پایان نامه ها به جشنواره رسانه ای امام رضا (ع).باشگاه خبرنگاران جوان– به منظور افزایش مشارکت جامعه دانشگاهی کشوری در تولید محتوای رسانه ای ترویجی فرهنگ و سیره رضوی، بخش ویژه «آثار و پایان نامه های دانشجویی» به جشنواره رسانه ای امام رضا (ع) اضافه شد.

تشویق دانش آموزان به مشارکت در تولیدات علمی در زمینه محتوای رسانه ای مرتبط با ترویج فرهنگ و سیره رضوی، ایجاد بستر مناسب برای حضور دانشجویان در تمامی عرصه های رسانه ای مرتبط با ترویج فرهنگ رضوی، افزایش انگیزه مطالعه و پژوهش در محتوای رسانه ای و زیرساخت انتشار محتوا در میان ایده ها، مطالعات و کارهای دانشجویان برتر، دلایل و اهداف دیگری نیز وجود داشته است که اساتید جشنواره بخش ویژه ای با عنوان «کار و پایان نامه دانشجویی» اضافه کنند.

ترویج پژوهش های کاربردی بر اساس جریان های رسانه ای

اضافه شدن بخش “پایان نامه و پایان نامه دانشجویی” به جشنواره رسانه ای امام رضا(ع) موجب افزایش فعالیت علمی و پژوهشی دانشگاه ها، اساتید و دانشجویان در این زمینه می شود و انعکاس مناسب این روند گسترده می تواند فصل جدیدی باشد. در جشنواره های رسانه ای نتیجه نهایی، منطقی شدن محتوای رضوی در حوزه علمی در کشور و شکوفایی پژوهش های کاربردی بر اساس جریان های رسانه ای خواهد بود و قطعا اساتید دانشگاه، دانشجویان و اصحاب رسانه از مزایای آن بهره مند خواهند شد.

ضوابط اختصاصی بخش “آثار و پایان نامه های دانشجویی”

فارغ التحصیلان رشته های مختلف و فارغ التحصیلان دکتری می توانند پایان نامه ها و رساله های خود را با موضوعات مرتبط با ایجاد، توزیع و ارزیابی محتوای رسانه ای مرتبط با معارف رضوی و موضوعات موضوعی جشنواره که اخیراً تدوین و از آن دفاع کرده اند، ارسال کنند. 5 سال جشنواره را ارسال کنید.

متقاضیان می بایست چکیده و متن کامل پایان نامه را در قالب PDF از طریق mediafest.razavi.ir به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه دومین جشنواره رسانه ای امام رضا (ع) تا 15 فروردین 1401 است و اطلاعات کامل فراخوان و محورهای موضوعی جشنواره در سایت mediafest.razavi قابل دریافت است. پایگاه اطلاع رسانی است

دومین جشنواره رسانه ای امام رضا (ع) در 8 محور «مطبوعات»، «خبرگزاری ها»، «رسانه های صوتی و تصویری»، «رسانه های مجازی»، «عکس»، «گرافیک»، «بین المللی» و «پایان نامه های مرتبط با تبلیغ» فرهنگ رضوی «در دهه کرامت سال 1431 این اتفاق خواهد افتاد.

انتهای پست/

دیدگاهتان را بنویسید