المشاط: مأرب به آغوش یمن بازگشته است/ جامعه جهانی سیاست‌های خصمانه خود را تغییر دهد

– اخبار بین الملل –

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، «مهدی المشاط» رئیس شورای عالی سیاسی یمن دیشب در سخنانی پنجاه و چهارمین سالروز استقلال این کشور از استعمارگران انگلیس را به ملت یمن تبریک گفت و خواستار همکاری همه صفوف یمن برای مقابله با تجاوزات ائتلاف سعودی تا آزادی کامل همه مناطق اشغالی شده است.

وی در ادامه با اشاره به تلاش برخی رسانه‌های غربی و منطقه‌ای برای وارونه نشان دادن اخبار تحولات مأرب گفت که این کمپین‌های رسانه‌ای را آمریکا، انگلیس، فرانسه و برخی دیگر از کشورها با هدف گمراهی افکار عمومی به راه می‌اندازند.

به گزارش المسیره، المشاط افزود: دشمنان یمن مخالف هرگونه تلاش برای دستیابی به راه‌حل مسالمت‌آمیز برای حل بحران یمن هستند و مأرب را به پایگاهی نظامی نیروهای خارجی تبدیل کرده‌اند.

وی گفت: ما تدابیر خصمانه آمریکا و همچنین سکوت سازمان ملل در برابر جنایات جنگی و جنایات مستمر ائتلاف سعودی علیه ملت یمن را محکوم می‌کنیم و از جامعه جهانی می‌خواهیم که سیاست‌های خصمانه خود در قبال صنعاء را تغییر دهد.

رئیس شورای عالی سیاسی یمن در پایان به جهان به طور کلی و به همسایگان متجاوز به طور خاص توصیه کرد که واقع بینانه‌تر باشند و عواقب تشدید تجاوزات و تبعات محاسبات اشتباه درباره یمن را بررسی و پیش‌بینی کنند.
انتهای پیام

source article

دیدگاهتان را بنویسید