الهامی: برابر سپاهان دست‌مان خالی بود/ نساجی از محرومیت من ضربه خورد

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، ساکت الهامی پس از شکست 2 بر صفر تیمش برابر سپاهان اصفهان در هفته هفتم لیگ برتر فوتبال، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به تیم خوب سپاهان، محرم نویدکیا و همچنین محمدرضا ساکت تبریک می‌گویم. سپاهان تیمی باکلاس و از نظر بازیکن، مدیریت، کادر فنی و ساختار باشگاهی بالاتر از سطح آسیا است. از حضور در ورزشگاه نقش‌جهان لذت بردم و سپاهان آبروی فوتبال کشورمان است.

وی افزود: سپاهان در نیمه اول خیلی بهتر از ما بود و حق این تیم بود با برد به رختکن برود. در نیمه دوم بازی برابر بود و زمانی که گل دوم را دریافت کردیم، بازیکنان ما نتوانستند به بازی برگردند. در ادامه، بازی متعادل شد و ما توان زدن گل نداشتیم و سپاهان نیز از اندوخته‌های خود محافظت می‌کرد.

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران با اشاره به غیبت 4 بازیکن تیمش به دلیل سرماخوردگی شدید ادامه داد: غیبت این بازیکنان در نتیجه بسیار تأثیرگذار بود. برابر سپاهان دست‌مان خالی بود ولی این موضوع چیزی از ارزش‌های تیم خوب سپاهان کم نمی‌کند و امیدوارم در ادامه راه موفق باشند. ما نیز از فردا برای بازی‌های بعدی تلاش می‌کنیم.

جدول لیگ برتر فوتبال| افزایش فاصله سپاهان با بالانشینان/ پرسپولیس در آستانه دربی از استقلال سبقت گرفتروایت تصویری تسنیم از دیدار تیم‌های نساجی مازندران و سپاهان اصفهانبیانی: باخت به سپاهان را توجیه نمی‌کنیم/ در شرایط نابرابر به مصاف حریف رفتیم

الهامی گفت: مشکل‌ترین قرعه ممکن به ما خورده و تا امروز 4 بازی خارج از خانه برابر تیم‌های استقلال، پرسپولیس، گل‌گهر و سپاهان انجام داده‌ایم. در زمین خود با پیکان بازی کردیم که بیرون از خانه بهتر بازی می‌کند که نمونه آن شکست این تیم برابر فجر سپاسی و گل‌گهر بود و اینکه هوادار و تراکتور را در زمین این تیم‌ها شکست داده است. فکر می‌کنم در ادامه فصل کم‌کم به هارمونی مورد نظر برسیم تا ابتدا بتوانیم بازی‌های تماشاگرپسندی ارائه کنیم و سپس در کسب نتیجه هم موفق باشیم.

وی درباره محرومیت‌اش تصریح کرد: امیدوارم دیگر محرومیتی شامل حال من نشود. از این محرومیت واقعاً ضرر کردیم. در واقع در 5 بازی حضور نداشتم و تیم ضربه خورد. البته در غیاب من همکارانم در کادر فنی تلاش خود را انجام دادند اما وجود سرمربی لب خط تأثیرگذاری بیشتری دارد. امیدوارم از بازی بعدی شروع خیلی خوبی داشته باشیم.

انتهای پیام/165/ف

source article

دیدگاهتان را بنویسید