امام جمعه انبار: مهجوریت حرم رضوی خاطره شیطان خوارج و شهادت امیرالمومنین (ع) را زنده کرد.به گزارش ایرنا، سید یاور مرادی در پیامی به مناسبت تخریب حرم مطهر رضوی نوشت: خبر بدی مبنی بر تخریب حرم مطهر رضوی و ضرب و شتم و شهادت تعدادی از روحانیون عزیز در حرم مطهر رضوی به دست ما رسید. شهر محراب مطهر رضوی مبارک باد رمضان، ماه بندگی خدا، ماه دعا، ماه رحمت، مغفرت و بخشش این جنایات رخ دهد و دل امت اسلامی و ملت عزیز ایران را به درد آورد و زنده شود. خاطره شر خوارج و شهادت امیرالمومنین علیه السلام.

امام جمعه اهل سنت انبار افزود: می دانیم تا زمانی که حق هست ظلم هست، تا ظلم هست نزاع و جهاد هست و علما و روحانیون بوده اند و پیشوایان باشید. از این نبردهای الهی، و دشمنان اسلام در اعصار مختلف و تلاش بی وقفه برای نابودی اسلام و مسلمین.

مرادی افزود: اما شهادت افتخار بزرگی است که هرگز از آن نمی ترسیم، بنابراین دشمنان نمی توانند با ایجاد تفرقه، رعب و وحشت به پیکره اسلام و وحدت امت اسلامی و اهل مذاهب ضربه بزنند و برادران اهل سنت را همیشه با آن بدانند. برادران شیعه در تبلیغ.» دین خدا و اسلام مشغول خدمات خالصانه هستند.

امام جمعه انبار استان اردبیل تاکید کرد: تروریسم و ​​تروریسم در اسلام محکوم است و کردها و خوارج صفات تاریخ و صهیونیست ها قاتل و جنایتکار با دستان آلوده همیشه آلوده به دو روحانی شهر هستند. گنبد و دو تن از روحانیون حرم امام رضا (ع) به شهادت رسیدند که باعث توبه بزرگ همه ما امت اسلامی شد.

مرادی در این پیام افزود: این اقدام هولناک را به شدت محکوم کرده و خواستار مبارزه جدی با عاملان این رویداد تروریستی و تکفیری هستیم.

امام جمعه اهل سنت الانبار در پایان از خداوند متعال علو درجات و برای مجروحان و مجروحان سلامتی و برای خانواده های آنان صبر جزیل و اجر جزیل مسئلت کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید