امام جمعه ساری: اعتماد به آمریکا مشکلی از ایران برطرف نمی‌کند / معلولان و جانبازان ‌از بی‌توجهی مسئولان گلایه دارند

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ساری، آیت‌الله محمدباقر محمدی لایینی درخطبه های امروز نماز جمعه مرکز مازندران با توصیه همگان به تقوای الهی، با بیان اینکه امروز دشمنان تلاش دارند ما را نسبت به دین، ولایت، انقلاب ،سبک زندگی، دچار شک و تردید کنند، خاطرنشان کرد: باید مراقب جنگ فرهنگی دشمنان باشیم و با یقین کامل و ایمان در مسیر انقلاب و اسلام گام برداریم.

وی با تسلیت سالروز شهادت آیت الله طالقانی افزود: شهدای ما الگوی صبر و مقاومت هستند امام راحل فرمودند مرحوم طالقانی غرب زده و شرق زده نبودند و درخط امامت و ولایت بودند.

نماینده ولی فقیه در مازندران، گفت: انقلاب ما، انقلاب مستضعفین بود اما برای پستهای مسولیتی باید به این قشر توجه شود.

امام جمعه موقت رشت: گیلان بیش از گذشته نیازمند وحدت رویه و مطالبه‌گری جبهه انقلاب استامام جمعه شیراز: حق نظارت بر اقدامات مدیران باید حفظ شودامام جمعه موقت ارومیه‌: دشمنان به صورت دقیق و مهندسی‌شده در صدد تفرقه‌افکنی در میان مردم هستند

آیت‌الله لائینی با اشاره به اینکه در استان جامعه معلولین و جانبازان کمی از بی‌توجهی مسئولین گلایه دارند و باید به حقوق شهروندی توجه کنند، یادآورشد: مجلس نیز قوانین حمایتی خوبی تصویب کرد اما متاسفانه برخی مسئولان توجه نمی‌کنند، شهرداری‌ها به ساختمان‌هایی که رمپ مخصوص رفت و آمد معلولان را رعایت نکردند مجوز پایان کار ندهد.

وی درباره حادثه 11 سپتامبر تصریح کرد:به بهانه این‌ انفجار 20 سال از حضور آمریکا در افغانستان می‌گذرد و گروهک القائده را تشکیل دادند و با تخریب یک کشور، افغانستان را ترک کردند.

امام جمعه ساری با بیان اینکه، متاسفانه برخی ها پادوی آمریکا و غربزده شدند و به نفع آمریکا حرف می زنند، گفت: برخی ها رشد و توسعه کشور را منوط به قدرت استکبار می دانند اما بدانیم اعتماد به آمریکا مشکلی از ملت و کشور ما را حل نمی کند و اعتماد به آنان خیانت به شهداست.

انتهای پیام/ش

source article

دیدگاهتان را بنویسید