امام جمعه قشم: همه موظفیم نیروهای منتخب دولت را یاری کنیم

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قشم ، حجت‌الاسلام غلامرضا حاجبی در نماز جمعه این هفته قشم، اظهار داشت: با اتحاد و همدلی و پرهیز از نفاق باید تلاش کنیم افرادی که از سوی دولت مردمی در مناصب مختلف به کار گمارده شده و یا می‌شوند را با هدف موفقیت کشور، یاری نمائیم.

وی، اتحاد، همدلی و همبستگی را بستر مهم و ضروری در توسعه همه جانبه دانست و افزود: مردم ایران می‌دانند که دشمن به تفرقه بین مسئولان دل بسته است و به همین دلیل از مسئولان دلسوز که برای تحول و توسعه برنامه دارند با قدرت حمایت می‌کنیم.

امام جمعه شهرستان قشم یکی از مشکلات جهان اسلام را به رفتارهای افراطی شیعه و اهل سنت که هر دو به یک اندازه به جامعه مسلمانان آسیب وارد می‌کنند، مرتبط دانست و افزود: قرآن کریم ما را از ورود به افراط گری منع کرده است و آنچه به نام اسلام با روش‌های افراطی انجام می‌شود ساخته افکار دشمنان خدا، قرآن و پیامبر رحمت (ص) است.

او بیان داشت: همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند، شیعه انگلیسی و سنی آمریکایی از یک منبع فکری و اقتصادی تغذیه می‌کنند و امت اسلام باید در برابر آنان هوشیار باشد.

حجت‌الاسلام حاجبی در ادامه سخنان خود گفت: اهل سنت در نظام جمهوری اسلامی ایران جایگاه ویژه دارند و مطرح شدن تبعیض‌ها در مورد شیعه و اهل سنت توطئه‌ بدخواهان است.

وی یادآور شد: عده‌ای تبعیض بین شیعه و اهل سنت را در جامعه با اهداف خاص مطرح می‌کنند و این درحالی است که نمایندگان اهل سنت در ارکان مختلف نظام از جمله مجلس خبرگان، مجلس شورای اسلامی و دیگر نهادها حضور دارند.

امام جمعه شهرستان قشم تصریح کرد: برخی با سخنان فتنه انگیز پرچم تفرقه بین شیعه و اهل سنت را در دست گرفته‌اند که باید در رفتار خود تجدید نظر کنند و مسئولان هم باید مراقب توطئه‌ تخریب کنندگان نیروهای انقلابی در استان هرمزگان باشند و بدگویان نیز بدانند که با رفتار آنان به شدت برخورد خواهد شد.

امام جمعه قشم: امنیت پایدار انقلاب اسلامی مرهون حماسه‌آفرینی جوانان است امام جمعه قشم: قانونی که نتواند مشکلی از مردم حل کند قانون نیست امام جمعه قشم: سند 2030 باید از حوزه آموزش و‌ پرورش کشور ریشه‌کن شود

شهرستان قشم متشکل از سه جزیره قشم، هنگام و لارک با حدود 150 هزار نفر جمعیت در جنوب ایارن واقع شده است.

انتهای پیام/7558/ ع

source article

دیدگاهتان را بنویسید