امام جمعه موقت زاهدان: سلاح تحریم آمریکا شکست خورده است

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از زاهدان، حجت الاسلام علی اکبرپور در خطبه های نماز جمعه این هفته زاهدان اظهار داشت: براساس توافق صورت گرفته، شروع مجدد مذاکرات در آذرماه اعلام شده تا باردیگر آمریکا و غرب مورد آزمایش جهانی قرار گیرند، ایران اسلامی امروز با قدرت و اقتدار از 60 درصد اورانیوم غنی شده برخوردار است.

وی افزود: غربی ها به دنبال این هستند تا از سکوی مذاکرات هسته ای به مذاکرات دیگر پل بزنند و قطعا بعد از مذاکرات هسته ای مذاکرات موشکی را نیز مطرح خواهند کرد تا برای کشور ما تعیین تکلیف کنند. ایران اسلامی در این دوره از مذاکرات بدنبال رفع واقعی تحریم هاست.

سی و یکمین دوره جشنواره تئاتر استانی سیستان و بلوچستان آغاز شد+ جدول نمایشتخصیص آب دریا برای صنعت و کشاورزی سیستان و بلوچستان محدودیتی نداردطرح ساماندهی تجارت مرزنشینان به زودی در استان سیستان و بلوچستان اجرایی می‌شود

وی با اشاره به سفرهای رییس جمهوری و وزرا به استانها گفت: نشستن پشت میز دردی از مردم دوا نمی کند رزمندگان اسلام به دلیل اینکه در میدان حضور داشتند بر دشمن تا بن دندان مسلح پیروز شدند.

وی بیان کرد: البته مشکلاتی که به مرور زمان با کم کاری دولت های گذشته بوجود آمده یک شبه حل نخواهد شد ولی امید است با حضور و تلاش دولتمردان در جامعه مشکلات مردم حل شود.

حجت الاسلام اکبرپور تصریح کرد: دولت انقلابی، مردمی و همراه مردم باید به گونه ای عمل کند که پیوند مذاکرات هسته ای با اقتصاد از هم جدا شود و مسائل سیاسی نباید بر مسائل اقتصادی مردم تاثیر بگذارد و مردم را نگران کند.

وی به حمله سایبری به پمپ های بنزین کشور اشاره کرد و گفت: دشمن بدنبال ایجاد اغتشاش و جان دادن به اغتشاشات آبان ماه سالهای گذشته بود اما مردم با اعتماد به حضور رییس جمهوری در صحنه برای حل این مشکل و با اعتماد به رسانه های داخلی این توطئه دشمن را نیز خنثی کردند.

امام جمعه موقت زاهدان افزود: این توطئه دشمن نه اولین و نه آخرین توطئه است و مردم باید آگاه باشند و با هوشیاری و بصیرت توطئه های دشمن را همچون گذشته بی اثر کنند.

انتهای پیام/392/ ع

source article

دیدگاهتان را بنویسید