امام جمعه کرج: توان دفاعی ایران در دوران تحریم‌ها مضاعف شده است

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از‌ کرج ، آیت‌الله سیدمحمدمهدی حسینی‌همدانی در خطبه دوم نماز جمعه این هفته کرج با تسلیت وفات شهادت گونه حضرت فاطمه معصومه (س) اظهار داشت: رزمایش بزرگ ذوالفقار 1400 با حضور ارتش و سپاه با استفاده از انواع تجهیزات پیشرفته برگزار شد.

وی افزود: تجهیزات استفاده شده در این رزمایش از جمله پهپاد انتحاری و کروز داخلی در دوران تحریم ساخته شد و غیور مردان با ایمان نیروهای مسلح نبرد دور از ساحل خودی را شبیه سازی کردند.

نماینده ولی‌فقیه در استان البرز با اشاره به اینکه این رزمایش توان دفاعی و توان مقابله به مثل با دشمنان را به رخ کشید، بیان کرد: این رزمایش دارای پیام‌های بسیاری برای دشمنان انقلاب اسلامی بود.

امام‌جمعه کرج با بیان اینکه رزمندگان غیور ایران در این رزمایش پیامی روشن را به رژیم غاصب و کودک‌کش صهیونیستی و دیگر حامیان منطقه‌ای و فرا منطقه‌ای آن دادند، متذکر شد: پهپادها و موشک‌های کروز ساخت ایران در صورت هرگونه اشتباه محاسباتی نفس‌های رژیم کودک‌کش صهیونیستی را در سینه خفه می‌کنند.

خط و نشان هنرمندان ایرانی برای اسرائیل در خانه پدر موشکی جبهه مقاومت اسلامی/ مهران رجبی: خانواده شهید طهرانی مقدم دشمنان را دق داده‌اند/ علی غفاری: در معرفی هنری خدمات شهید کم‌کاری کردیم فتوای صریح آیت‌الله سیستانی درباره کالاهای اسرائیلی فرمانده جبهه داخلی اسرائیل: در جنگ آینده حزب‌الله روزانه 2500 موشک به‌سمت ما شلیک خواهد کرد

‌نماینده ولی‌فقیه در استان البرز با اشاره به اینکه در روزهای گذشته مطالبی در مورد حذف ارز 4200 تومانی کالاهای اساسی مطرح شده است، ادامه داد: دولت و مجلس باید تمام ابعاد و جوانب این اقدام را بسنجند و ببینید که این کار چه آثاری بر زندگی اقشار مختلف مردم دارد.

وی با بیان اینکه گرانی‌ها به اندازه کافی جامعه را تحت فشار قرار داده است ، گفت: لطفاً در این زمینه دقت لازم را داشته باشید تا به مردم شوک جدید وارد نشود.

‌حسینی‌همدانی با اشاره به ‌اینکه لازم است اقدامات موثری برای اصلاح بازار و رفع مشکل گرانی برداشته شود، ادامه داد: ما در این زمینه منتظر هستیم و هنوز اقدام جدی و موثری در این زمینه دیده نشده است که امیدواریم به زودی این اقدامات به سرانجام برسد.

وی با اشاره به انتصاب استاندار جدید البرز از سوی دولت و تشکر از شهبازی استاندار سابق البرز ، عنوان کرد: برای استاندار جدید آروزی موفقیت داریم و امیداریم در مدت ماموریت در این منطقه منشا آثار و برکات باشند.

نماینده ولی‌فقیه در استان البرز با بیان اینکه عمر مسئولیت‌ها کوتاه است و زمان به سرعت سپری می‌شود، افزود: استان البرز از فرصت‌های زیادی برای کار برخوردار است و جوانان عالم، متدین و آماده به کار و خدمت بسیاری در این استان زندگی می کنند.

وی با بیان اینکه لازم است استاندار جدید با برقراری ارتباط و ایجاد همدلی و محبت با استفاده از همه ظرفیت‌ها شعار ما می‌توانیم را که به گفتمان تبدیل کنند، گفت: استاندار جدید باید به جد برای رفع عقب ماندگی‌های استان البرز تلاش کند.

حسینی‌همدانی با بیان اینکه البرز بعد از استان شدن به جای تقویت زیرساخت‌ها و فراهم شدن شرایط لازم برای رفع محرومیت‌ها درگیر برخی سیاسی کاری سیاست بازان سالوس برای رسیدن به مطامع مادی و دنیایی شد، گفت: افراد شایسته و خدومی که می توانستند در این استان منشا آثار و خدمات مهمی باشند توسط این سیاست بازان کنار گذاشته شدند.

رئیس شورای فرهنگ عمومی استان البرز با بیان اینکه امروز استان البرز در برخی از موضوعات از برخی از مناطق کم برخوردار کشور هم عقب تر است، گفت: البرز استانی ثروتمند است و رفع مشکل بیکاری استان البرز تنها با شهرک صنعتی اشتهارد میسر است.

وی با بیان اینکه در طول 8 سال گذشته در استان البرز 4 استاندار عوض شده است، گفت: عدم ثبات مدیریت در استان البرز آسیب زیادی به این استان زده است و امیدواریم در این دولت شاهد چنین موضوعاتی نباشیم.

نماینده ولی‌فقیه در استان البرز با بیان اینکه افرادی که برای مسئولیت‌ها انتخاب می‌شوند باید کاربلد و باتوان لازم برای آن مشاغل در نظر گرفته شوند و نباید افراد بر اساس لابی گری و سیاسی بازی منصبی را اشغال کنند ، ادامه داد:این استان زمینه کار فراوان دارد و می‌تواند الگویی برای دیگر مناطق کشور باشد.

انتهای پیام/ی

source article

دیدگاهتان را بنویسید