امام جمعه کرمان: تلاش بی دریغ شهید سلیمانی را محبوب کردبه گزارش خبرنگار ایرنا حجت الاسلام حسن علیدادی سلیمانی وی شامگاه پنجشنبه در گردهمایی مسئولان پست کشور در بیت الزهرا شهید سلیمانی کرمان افزود: یکی از ویژگی های مکتب شهید سلیمانی این است که سخت ترین کارها را بر عهده گرفت و به دنبال خود نبود. بنابراین می بینیم که 40 سال پیوسته در اونا سنگر شهادت و ایثار است و آن سنگر را ترک نمی کند.

وی تصریح کرد: بیش از 250 گروه مسلح برای ایجاد ناامنی در جنوب شرق کشور تلاش کردند اما شهید سلیمانی با این درایت و شجاعت توانست امنیت را به طور کامل در جنوب شرق کشور بازگرداند.

نماینده ولی فقیه در استان کرمان با اشاره به اینکه جبهه مقاومت شهید سلیمانی را توسط رهبر انقلاب به امانت گذاشت، گفت: این شهید 300 روز سال در خط مقدم جبهه مقاومت می جنگید و بقیه در کشور بود. از سال.

وی ادامه داد: شهید سلیمانی در خط مقدم جنگ حضور داشت و می گفت فرماندهی که در کنار شما از دنیا رفت در تاریخ می ماند، برای آینده کشور مفید است، حتی بارها آینده خودش را به خطر انداخت.

حجت الاسلام علیدادی سلیمانی با بیان اینکه دولت ها از این شهید حمایت و کمک چندانی نکردند، گفت: شهید سلیمانی بدون تشریفات کار می کرد و به همین دلیل هرگز او را در یک سفره ندیدیم.

وی تصریح کرد: شهید سلیمانی همیشه بدون محافظ سفر می کرد و آن را یک اقدام مردمی و امنیتی می دانست.

امام جمعه کرمان افزود: حاج قاسم در اوج اقتدار و در زمانی که استکبار از نام او بیمناک بود، لحظه ای از تحصیل و خودسازی دریغ نکرد.

وی گفت: رئیس جمهور آمریکا به احترام شهید سلیمانی می ایستد اما این شهید در مقابل مادر شهید زانو می نشیند، همان که نامش آمریکا را تکان می دهد، آنقدر برای خانواده های شهدا احترام قائل است. شهدا

حجت الاسلام علیدادی سلیمانی افزود: تشییع میلیونی شهید سلیمانی نشان دهنده محبوبیت او در بین مردم است و در آن روز حشر را دیدیم همه خیابان ها مملو از جمعیت بود و بیش از سه میلیون نفر از اقشار مختلف مردم. زندگی در این مراسم شرکت کرد و غوغای عجیبی به پا شد.»

وی در پایان یادآور شد: شهید سلیمانی محصول انقلاب و تربیت شده توسط امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب است.

تاثیر شرکت پست در راهپیمایی اربعین

محمدمهدی فداکار استاندار کرمان نیز با قدردانی از کارکنان پست کشور گفت: شبکه پست استان کرمان در توزیع گذرنامه زائران زیارت امام حسین(ع) در ایام اربعین تلاش زیادی انجام داد که برای این امر تلاش کردند. مسئول نیست ، و در این زمینه موثر بودند.

معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و مدیرعامل شرکت ملی پست با حضور در گلزار شهدای کرمان از شمخ شهید سلیمانی تجلیل کرد.

دیدگاهتان را بنویسید