امام جمعه کرمان: جهاد تبیین جریان دشمن را از کار می اندازدبه گزارش ایرنا، حجت الاسلام حسن علیدادی سلیمانی دوشنبه شب در جمع طلاب و روحانیون در شهرستان های غرب استان کرمان افزود:

وی گفت: در این سیاست استعماری می خواهند با هجمه های تبلیغاتی و رسانه ای و بدون تبلیغات و جنگ، بر ذهن و اندیشه مردم مسلط شوند، انتخابات برگزار کنند و به شیوه های مختلف و جدید مردم را به خود جذب کنند. «آرزوهایشان را که استثمار و اسکان کشورها و ملت هاست، رها کنید.

نماینده ولی فقیه در استان کرمان ادامه داد: نقش احیا و آگاهی ملت ها می تواند بر این نقشه شوم اربابان استعمار فائق آید و نمایندگان فرهنگی، روحانیت و طلاب باید در این زمینه هوشیاری لازم را داشته باشند.

وی با اشاره به تاثیر پرداخت زکات بر جامعه بیان کرد: در منطقه وسیع کرمان زکات سیاست ها و پیشرفت های خوبی داشته است اما ظرفیت این استان بیشتر است چرا که زکات یکی از احکامی است که در هر کدام به فقرا کمک می کند. منطقه بیشتر است و در مورد کارهای عمومی است، و هر چه جلوتر می رود، بیشتر به توسعه آن منطقه کمک می کند.

حجت الاسلام علیدادی سلیمانی در خصوص فعالیت های این بعثه در ماه مبارک رمضان گفت: این افراد در این ماه مبارک نقش موثر و حیاتی در مساجد و محافل مردمی دارند و انشاالله با به اشتراک گذاشتن تبلیغات درست و جذاب. روش ها و روش ها و نقش آنها در مقاومت در برابر هجمه های فرهنگی منافقین و دشمنان نظام.

جمعه سیرامان همچنین گفت: بیش از 100 نفر از طلاب و روحانیون در ماه مبارک رمضان در شهرستان سیرجان و در مساجد و اماکن مذهبی به مأموریت خود ادامه می دهند.

حجت الاسلام سیدمحمود حسینی افزود: نباید فراموش کرد که در دنیایی زندگی می کنیم که دشمنان اسلام و ملت ایران ما را علیه ما به کار گرفته اند و از مهارت های مختلف برای القای ناامیدی در کشور استفاده کرده اند و همه چیز برای بازگرداندن امید به افراد است. و جامعه تا بتوانیم با دلسوزی و انسجام بر چالش ها غلبه کنیم.

وی با تاکید بر اینکه مبلغان و طلاب باید مطالب را با توجه به نیاز و درک مخاطبان ابلاغ کنند، گفت: در تبلیغ باید به نیاز مخاطب توجه شود و به وظیفه خود در تبیین جهاد عمل کنیم.

تجمع طلاب و روحانیون سیرجان و جمعی از طلاب شهرستان های ارزویه، بافت، رابر و شهربابک در سالن اجتماعات هتل قائم مرکز آموزش و پشتیبانی نیروی دریایی سیرجان برگزار شد.

شهرستان سیرجان در 185 کیلومتری غرب مرکز استان کرمان قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید