امام جمعه کرمان: حضور مردم در عرصه‌های مهم و سرنوشت‌ساز قدرتمندترین جریانات را خلق می‌کند

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن علیدادی‌سلیمانی عصر امروز در نهضت مواسات و رزمایش مشترک کمک‌های مؤمنانه مساجد استان کرمان که به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار شد با گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار داشت: رزمایش کمک مؤمنانه مصداق آیه " تَعاوَنُوا عَلَى الْبِرِّ وَ التَّقْوى" است.

وی با بیان اینکه یکی از ویژگی‌های برجسته این حرکت، وحدت و همراهی همه است گفت: نهادهای زیادی در برگزاری رزمایش‌های کمک مؤمنانه دور هم جمع شدند و با وحدت و همراهی هم این کار بزرگ را رقم زدند.

نماینده ولی‌فقیه در استان کرمان با اشاره به اینکه رضای الهی محوریت این همراهی است ادامه داد: در این رزمایش‌ها کار مؤمنانه محور کار بود و به آن جهت می‌داد و این اقدامات در راه خدا، پیشبرد اهداف متعالی نظام و با نیت رضای الهی انجام شد که ارزشمند است.

وی با بیان اینکه خمیرمایه این حرکت مردم هستند که به این کار زیبایی بخشیدند افزود: قدرت مردمی پشت این کار است و مردم ما در هر صحنه‌ای که ورود کردند قدرتمندترین جریانات را خلق کردند.

رزمایش مشترک کمک‌های مؤمنانه مساجد استان کرمان برگزار شد + تصاویرامام جمعه کرمان: واکسیناسیون گسترده کرونا و پیوستن به پیمان شانگهای اقدام‌های انقلابی دولت سیزدهم استامام جمعه کرمان: انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تجلی‌گاه انتقال نهضت عاشورا در عصر امروز است

علیدادی‌سلیمانی با اشاره به اینکه در دوران دفاع مقدس هم زمانی که مردم به میدان آمدند به قدرت بسیار بالایی دست یافتیم گفت: حضور مردم در جبهه‌ها بود که سرنوشت جنگ را تغییر داد.

وی با بیان اینکه در این رزمایش‌های کمک مؤمنانه سه مؤلفه وحدت و همدلی، انجام کار خیر و رضایت الهی و قدرت مردمی بسیار ارزشمند است افزود: در انجام این اقدامات باید تلاش کرد تا این سه مولفه حفظ شود.

انتهای پیام/511/س

source article

دیدگاهتان را بنویسید