امروزه دشمنان حتی از اسم "حاج قاسم" هراس دارند

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از زنجان ، بسیج هنرمندان استان زنجان به مناسبت گرامیداشت دومین سالگرد شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی مراسم شب شعری را با حضور شاعران زنجانی در تالار هنر فرهنگسرای امام خمینی (ره) زنجان برگزار کرد.

سردار ابوالفضل طهماسبی جانشین سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان در ابتدای این برنامه ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری حضرت فاطمه زهرا (س) و دومین سالگرد شهادت شهید حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس اظهار داشت: مقام معظم رهبری می‌فرمایند اگر انقلاب ما توسط خود ما، دوستان انقلاب، اندیشمندان و نخبگان روایت نشود دشمن 180 درجه برعکس و خلاف آن را روایت خواهد کرد؛ این فرمایشات رهبری به این معنی است که باید تمام وقایع ملی و انقلابی را دقیق به گوش نسل جوان برسانیم.

وی افزود: دوازدهمین سالگرد 9 دی چند روز گذشته فرا رسید و باید به نسل جوان تمام زوایای 9 دی و حوادث سال 88 گفته شود؛ باید بگوییم که دشمنان قسم خورده انقلاب در صدد آن بودند که سال 88 به کشور و انقلاب آسیب وارد کنند ولی با هوشیاری مقام معظم رهبری و مردم ولایتمدار کشور این توطئه خنثی شد.

فرمانده سپاه زنجان: در اوج قدرت هستیم/ رزمندگان اسلام انتقام خون حاج قاسم را خواهند گرفتویژه برنامه دومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی در زنجان برگزار می‌شود + جزئیاترزمایش پیامبر اعظم سپاه پاسخ دندان‌شکنی به رجزخوانی "رژیم صهیونیستی" بود

جانشین سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان با اشاره به اینکه سالروز شهادت سردار سلیمانی فرصت مناسبی برای صحبت از مولفه‌ها و ابعاد شخصیتی و اصول مکتب شهید سلیمانی است، تصریح کرد: امروزه در خصوص مکتب شهید سلیمانی که برگرفته از بیانات مقام معظم رهبری و زندگی و منش این شهید بزرگوار است باید استفاده شود؛ لازم به ذکر است برنامه‌های تبیینی همانند "شب شعر" برای ترویج مکتب شهید سلیمانی ایثار و شهادت و منش‌های شهید و مولفه‌های مکتب سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی است.

وی با بیان اینکه حاج قاسم همواره می‌گفتند بنده سرباز ولایت هستم، گفت: همین رفتار حاج قاسم برای بسیاری از آحاد جامعه الگو است؛ حاج قاسم همواره مطیع رهبر بود و رضایت رهبری از وی جزء افتخارات حاج قاسم بود.

سردار طهماسبی تاکید کرد: همه ما باید همانند حاج قاسم در هر عرصه‌ای به گونه‌ای رفتار کنیم که ولایت از ما راضی باشد؛ همه مسئولان و آحاد جامعه باید همانند حاج قاسم ولایت‌مدار باشند.

وی در ادامه به شکست دشمنان در برابر جبهه مقاومت اشاره کرد و گفت: دشمنان خیال باطلی داشتند که با شهادت حاج قاسم روند قدرت جبهه مقاومت متوقف می‌شود؛ همگان شاهد هستیم که قدرت جبهه مقاومت روز به روز قدرتمندتر می‌شود و به عبارتی دیگر آمریکا از منطقه در حال فرار است.

این مسئول در پایان گفت: امروزه دشمنان حتی از اسم "حاج قاسم" هم هراس دارند؛ دشمنان دیگر توان ایستادگی در مقابل مکتب حاج قاسم را ندارند و به لطف خدا و طبق فرمایشات مقام معظم رهبری، اسرائیل به زودی نابود خواهد شد؛ رزمایش پیامبر اعظم سپاه هم پاسخ دندان‌شکنی به رجزخوانی رژیم صهیونیستی بود.

به گزارش تسنیم در ادامه مراسم چند تن از شاعران جوان زنجانی در زمینه رشادت‌های حاج قاسم شعرهای خود را سرودند؛ همچنین در پایان مراسم از چند تن از هنرمندان زنجانی تقدیر و تجلیل شد.

انتهای پیام/ ع

source article

دیدگاهتان را بنویسید