امنیت کامل در مرزهای کردستان برقرار است/ در برخورد با متجاوزان مرزی هیچ حد و مرزی نمی‌شناسیم

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سنندج‌، سرهنگ محمدعارف سپهری عصر امروز در دیدار فرماندهان و پرسنل مرزبانی با امام جمعه سنندج‌، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی اظهار داشت: در سالیان اخیر اتفاقات خوبی در حوزه تقویت کنترل نوار مرزی، انسداد مرزها و تقویت تجهیزات کنترلی در مرزهای استان ایجاد شده است.

وی امنیت امروز ایران را مدیون خون شهدای عزتمند دانست و گفت: به برکت خون شهدا امنیت کامل در مرزهای کردستان برقرار است.

فرمانده مرزبانی کردستان با تأکید بر اینکه باید مسئولان متولی توجه ویژه‌ای به معیشت مرزنشینان داشته باشند، تصریح کرد: معتقدیم مرزنشینان صاحب مرزها و همواره حامی امنیت و این مرز بوم هستند، به همین دلیل برای رفاه آنان از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.

وی با بیان اینکه مرزنشینان همواره همراه و همکار واقعی مرزبانان هستند، افزود: کوچک‌ترین مشکلی با ساکنان نواری مرزی نداریم و جانمان را برای آسایش و امنیت مردم تقدیم کرده اما در برخورد با متجاوزان مرزی هیچ حد و مرزی نمی‌شناسیم.

سرپرست مرزبانی استان کردستان: اجازه تعرض به متجاوزان مرزی را نمی‌دهیم‌/ 900 ‌‌شرور و قاچاقچی ‌بازداشت شدندفرمانده مرزبانی پلیس: استقرار کامل تجهیزات پهپادی، سیستمهای الکترونیکی و اپتیکی در مرزها مساوی با کاهش شهدای مرزبانی و اشراف حداکثری/ لزوم تخصیص اعتبار ویژه توسط دولت برای انسداد مرزها

سپهری از تلاش مرزبانی برای ارتقای معیشت مرزنشینان خبر داد و خاطرنشان کرد: ‌از علمای برجسته استان کردستان انتظار می‌رود مقدمات مرزی را برای مردم تشریح و تبیین کنند‌.

فرمانده مرزبانی استان کردستان اظهار کرد: از ابتدای سال‌جاری تاکنون دو نفر از مرزبانان کردستانی در راه دفاع از امنیت و اجرای مأموریت‌ها شهید و 160 نفر مجروح، مصدوم و آسیب دیده‌اند.

انتهای پیام/486/ ز

source article

دیدگاهتان را بنویسید