امیکرون خطر ابتلای مجدد را افزایش می دهد – خبرگزاری مهر | ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، علیرضا ناجی در پاسخ به این سوال که آیا مجدداً به ویروس کرونا مبتلا شده است؟ در برابر آیا فرد دارای اجسام خنثی کننده است یا خیر، گفت: اگر مقدار این در برابر اگر بدن کوچک باشد، احتمال عفونت مجدد زیاد است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه علم همواره در حال بررسی اطلاعات موجود برای مقابله با احتمال ابتلای مجدد به کرونری است، خاطرنشان کرد: هنوز اطلاعات زیادی در این زمینه وجود دارد. امیکرون این فقط دانش ما نیست گونه غالب دلتا من میفهمم گونه یای کمک جدید.

منجی گفت: Omicron به دلیل عفونت‌پذیری بالا، بیشتر افراد را مبتلا می‌کند، زیرا می‌تواند در برابر هرگونه ایمنی که ممکن است داشته باشیم، چه از طریق واکسیناسیون یا عفونت قبلی، محافظت کند. گونه یای بنابراین فرار قبلی می تواند شخصی باشد که این کار را انجام می دهد Omicron دوباره تحت تاثیر قرار گرفت گذشته از یا انواع احتمالی که ممکن است در آینده ظاهر شوند، اما نکته اینجاست که همه این موارد به تعداد است در برابر بستگی به خنثی کردن بدن دارد.

رئیس مرکز تحقیقات ویروس شناسی شهید بهشتی دانشگاه علوم پزشکی یادآور شد: تنها راه تشخیص اینکه آیا فرد در معرض خطر عفونت مجدد است یا خیر، تنها به میزانی است. در برابر باد وابسته است، اما باید متوجه باشیم که این روش ابعادی دارد گیر با آزمایش های مرسوم و فقط در پروژه های تحقیقاتی انجام نمی شود می .نجد.

به گفته ناجی، با گذشت زمان پس از عفونت و کاهش فعالیت سیستم ایمنی، خطر ابتلا به عفونت مجدد را افزایش می دهد. در برابر بدن های خنثی کننده نیز در بدن تخلیه می شوند، بنابراین افراد مبتلا به عفونت نیز باید مدتی پس از بیماری عروق کرونر قلب داشته باشند. واکیسنه بودن.

وی افزود: اطلاعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه در بین مبتلایان به بیماری عروق کرونر قلب، واکسیناسیون محافظت بیشتری در برابر عفونت مجدد ایجاد می کند، این امر در مورد افراد واکسینه شده که مبتلا نیستند نیز صادق است. آناند این نیز به دلیل زمان اتفاق می افتد در برابر بدنه های خنثی کننده آنها نیز در حال نابودی است و به همین دلیل حجم آنها افزایش می یابد در برابر بیماری ها و کاهش خطر عفونت از دوز تقویت کننده یا از یک یادآور استفاده می شود.

ناجی اعلام کرد: اگر فقط گونه یک ویروس جدید ظاهر می شود که می تواند ایمنی ایجاد شده را در اختیار بگیرد Omicron همانطور که در هفته های اخیر شاهد آن بوده ایم، با نشت واکسن های موجود، خطر عفونت مجدد نیز ممکن است افزایش یابد. گذشته از Omicron افزایش خطر عفونت مجدد

وی تاکید کرد: بررسی های علمی نشان می دهد که با افزایش خطر ابتلای مجدد، پنج تا شش برابر بیشتر از نوع آن است. دلتا ما مواجه می شویم.

ناجی پایش گونه یای کرونای جدید به این ضرورت اشاره کرد و گفت: برای جلوگیری از ورود Omicron برای سلول ها بیشتر می دانیم در برابر اجسام خنثی کننده مورد نیاز هستند، بنابراین این یکی از دلایل است یکی با توجه به اینکه چرا آزمایش‌های بالینی با واکسن‌های مخصوص برای Omicron طراحی شده آناند راه اندازی شد.

وی تاکید کرد که آینده ای وجود ندارد گونه یای کرونای دیگر بیش از آن را رد کرد Omicron آنها قابل حمل هستند و از ایمنی فرار می کنند یا نه، اهمیت نظارت گونه یای جدید یادآور شد.

امدادگر احتمال عفونت مجدد را گفت گذشته از یای وی افزود: باید در نظر داشته باشیم که خطر بستری شدن در بیمارستان یا بیماری جدی از لحظه ای که بر عفونت طبیعی کرونری غلبه می کنیم یا به طور کامل واکسینه می شویم به میزان قابل توجهی کاهش می یابد.

به گفته وی، ایمنی ثابت شد که سلولی و طنز مقابله با کرونا برای جلوگیری از بستری شدن و مرگ میر، مسئله این کلید است.

عضو دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تاکید کرد: علیرغم اینکه واکسیناسیون نمی تواند به طور کامل از عفونت مجدد جلوگیری کند. گذشته از یای می تواند از تاج های مختلف جلوگیری کند، اما می تواند از مرگ افراد آلوده در سراسر جهان جلوگیری کند.

دیدگاهتان را بنویسید