انتخابی جام جهانی 2022| ایران با شکست مقابل لبنان به رختکن رفت

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم ملی فوتبال کشورمان در آخرین دیدار خود در دور رفت مرحله گروهی انتخابی جام جهانی 2022 قطر از ساعت 15:30 امروز (پنجشنبه) در ورزشگاه صیدا شهر بیروت به مصاف لبنان رفت و در نیمه نخست با نتیجه یک بر صفر شکست خورد. سونی سعد در دقیقه 37 تنها گل لبنان را وارد دروازه ایران کرد.

ترکیب لبنان: مصطفی مطر، قاسم الزین، عباس عاصی، جورج ملکی، روبر ملکی، نادر مطر، محمد الدهینی، محمد حیدر، سونی سعد، محمد قدوح و باسل جرادی.

ترکیب ایران: علیرضا بیرانوند، شجاع خلیل‌زاده، محمدحسین کنعانی‌زادگان، وحید امیری، صادق محرمی، سعید عزت‌اللهی، احمد نوراللهی، سامان قدوس، علیرضا جهانبخش، علی قلی‌زاده و سردار آزمون.

داور: عبدالرحمان ابراهیم الجاسم

دقیقه 3: تیم ایران حمله‌ای را از سمت راست به سمت دروازه لبنان ترتیب داد که ارسال روی دروازه برای سردار آزمون، به این بازیکن نرسید، اما برای خط دفاعی لبنان خطرساز شد.

دقیقه 4: این بار نوبت به وحید امیری رسید که از سمت چپ وارد محوطه جریمه لبنان شود. در ادامه پاس رو به بیرون او به سامان قدوس رسید و این بازیکن هم توپ را مقابل احمد نوراللهی قرار داد که شوت این بازیکن پس از برخورد به مدافعان لبنان به کرنر رفت.

دقیقه 13: ارسالی از میانه میدان به روی دروازه لبنان انجام شد که در ادامه ضربه سر علیرضا جهانبخش در چارچوب دروازه قرار نگرفت.

دقیقه 28: علیرضا جهانبخش این بار از پشت محوطه جریمه شوتی را به سمت دروازه لبنان روانه کرد که مصطفی مطر تن به کرنر داد.

دقیقه 37: بازیکنان لبنان ارسالی روی دروازه ایران انجام دادند که علیرضا بیرانوند به تصور عبور توپ از خط عرضی زمین در زاویه بندی درست تعلل کرد و مدافعان هم به همین دلیل ایستادند، اما جریان باد توپ را در زمین نگه داشت تا سونی سعد دروازه ایران را باز کند.

دقیقه 40: ارسال وحید امیری روی دروازه لبنان با ضربه سر سعید عزت‌اللهی راهی اوت شد.

انتخابی جام جهانی 2022| شاگردان اسکوچیچ زیر سایه حاشیه طارمی/ لبنان حریفی که نباید دست‌کم گرفت

انتهای پیام/

source article

دیدگاهتان را بنویسید