انتصاب جدید در سازمان حفاظت محیط زیست


به گزارش فارس، علی سلازه رئیس سازمان حفاظت محیط زیست طی حکمی علیرضا نورمحمدی را به عنوان سرپرست اداره کل و دفتر هماهنگی امور استان ها منصوب کرد. در حکم علیرضا نورمحمدی آمده است: با عنایت به مراتب شایستگی، تجارب ارزنده مدیریتی و مستندات عملکردی، به موجب این حکم، جناب عالی به سمت سرپرست اداره کل و دفتر هماهنگی امور استان ها منصوب می شوید.
امید است با اتکال به خداوند متعال و با محوریت عدالت، روحیه انقلابی، مردم سالاری، پاکیزگی و مبارزه با فساد، قانون مداری، مفاد موافقت نامه سران حکومت مردمی و تعامل، در جهت تحقق اهداف سازمان تلاش و کوشش نمایید. با سایر همکاران از خداوند متعال در انجام وظایف محوله، خدمت به مردم، تحقق آرمان های نظام اسلامی و بویژه در تبیین گام دوم انقلاب اسلامی، توفیق را خواستارم.

علیرضا نورمحمدی، رئیس دفتر معاونت کشاورزی، جهاد کشاورزی، مشاور رئیس سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری، رئیس و امور استان های سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کشور، معاونت امور دفتر اطلاعات طبیعی مشاور سازمان منابع فناوری و آبخیزداری، معاون برنامه ریزی و توسعه مدیریت سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری و معاون امور استان های سازمان حفاظت محیط زیست، نماینده سازمان حفاظت محیط زیست در شورای مرکزی مهندسی کشاورزی، دولتی و طبیعی سازمان منابع و نماینده تام الاختیار سازمان حفاظت محیط زیست در سفرهای اول و دوم رئیس دولت مردمی این امر تحقق خاص خود را دارد.

انتهای پیام/
این مقاله را به صفحه اول توصیه کنید

دیدگاهتان را بنویسید