انتقاد از المان های شهری/ لزوم به روز رسانی پروژه های شهری مورد توجه قرار گیرد


تومایی وحید افشار در گفت وگو با خبرنگار فارس در خصوص انتقادات کاربران مجازی از المان های شهری در ایام نوروز اظهار داشت: عناصر شهر ارومیه کاستی هایی دارند که باید برای ارتقای کیفیت و نمادگرایی انجام شود.

یکی از اعضای شورای شهر ارم گفت: انتظار می رود در ساخت المان های شهری متناسب با سلیقه و هویت شهری از نمادهای مذهبی، مذهبی، بومی و فرهنگی استفاده شود. آموزش دیده برای استفاده در زمینه های هنر و فضای شهری.

وحید افشار گفت: المان های نصب شده در شهر با هزینه بسیار کم و با ابزار بازیافتی ساخته شده است و از زحمات جوانان قدردانی می کنیم اما در این زمینه شهرداری ارزیابی قابل قبولی در این زمینه دریافت نکرده و دارای نقاط ضعفی است.

این مسئول ادامه داد: از شهردار ارومیه به صورت کتبی خواسته شد تا با مراکز دانشگاهی و فارغ التحصیلان هنر برای بهره مندی علمی در ساخت المان همکاری کند.

وی افزود: در ایام فاطمیه، عاشورا و تاسوعا، عید سعید قربان، عید قربان و سایر مراسم مذهبی باید از عناصر در خور این ایام گرانقدر و سازگار با ذائقه و فرهنگ مردم استفاده شود.

وی با بیان اینکه انتقادات به المان های شهری باید مورد توجه قرار گیرد خاطرنشان کرد: طراحی و اجرای المان ها هزینه زیادی ندارد اما اجرای این پروژه ها و رنگ آمیزی دیوارها در شهر طراوت و نشاط و رضایت اجتماعی مورد نیاز شهرداری را به همراه خواهد داشت. نگرش جدی به آن

وحید افشار با بیان اینکه مردم در کنار ما هستند، تصریح کرد: باید تلاش کنیم در همه چیز منافع و مطالبات شهروندان را در اولویت قرار دهیم و افکار عمومی را کم اهمیت جلوه دهیم.

انتهای پیام/
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید

دیدگاهتان را بنویسید