انتقاد از تبدیل شدن منزل شعبان بی‌مخ به مرکز فعالیت‌های دینی شهرداری تهران

– اخبار اجتماعی –

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ حجت‌الاسلام آقامیری در جریان جلسه امروز شورای شهر تهران ضمن انتقاد از اینکه منزل شعبان بی‌مخ به عنوان مرکز فعالیت‌های دینی شهرداری تهران شده است، اظهار کرد: این یک طنز تلخ است که مرکز دینی شهرداری مکان زندگی شعبان بی‌مخی باشد که ما سابقه او را می‌دانیم.

وی تصریح کرد: مکان‌یابی خوبی برای تعیین مرکز فعالیت‌های دینی شهرداری انجام نشده است و انتظار می‌رود نسبت به این موضوع عنایت ویژه‌ای صورت بگیرد.

عضو شورای شهر تهران با اشاره به عنایت شهردار تهران نسبت به استفاده از ظرفیت مساجد گفت: انتظار می‌رود شهرداری تهران برنامه‌های خود را در ارتباط با مساجد در بودجه مورد نظر قرار بدهد تا برنامه‌های کامل‌تری در مساجد اجرا شود.

مهدی اقراریان دیگر عضو شورای شهر تهران نیز با اشاره به دغدغه اعضای شورای شهر تهران در ارتباط با مسئله آلودگی هوا و ترافیک تاکید کرد: قطعا این مسائل با گفت‌وگو با دولت و مجموعه شهرداری برطرف می‌شود و گفت‌وگوی ما باید بر مبنای حقوقی باشد.

عضو شورای شهر تهران با اشاره به گذشت چند ماه از عمر شورای ششم تاکید کرد: بر این باوریم که شهر تهران دچار حکمرانی آشفته است و باید به این مسئله عنایت شود.

وی با اشاره به اینکه وضعیت حمل و نقل عمومی نیز در پایتخت شرایط خوبی را ندارد، گفت: چند روز پیش بنده در صفحه شخصی خود به قوانین و مقررات در رابطه با قانون هوای پاک و آیین‌نامه اجرایی آن اشاره داشتم و از رسانه‌ها نیز می‌خواهم به دور از دیدگاه‌های سیاسی توجه ویژه‌ای را به موضوع آلودگی هوا و ترافیک داشته باشند.

اقراریان با اشاره به قانون هوای پاک گفت: در ارتباط با این مسئله 9 دستگاه که در رتبه‌های بالاتری قرار دارند وظایفی را برعهده دارند و شهرداری نیز در قانون هوای پاک رتبه دهم را دارد و توقع ما از استانداری، دولت و سایر دستگاه‌ها این است که نسبت به انجام تکالیف خود توجه داشته باشند و به داد تهران مظلوم برسند. همچنین امروز شهرداری تهران مظلوم واقع شده است.

عضو شورای شهر تهران با اشاره به اینکه حلقه مفقوده در تهران و کشور مسئله گفت‌وگو است، گفت: قطعا با انجام گفت‌وگو و اجرای تکالیف و وظایف دستگاه‌ها مشکلات برطرف می‌شود.

وی با اشاره به موضوع پسماند، حمل و نقل و ترافیک و … گفت: وزارتخانه‌های دولت نیز در هر کدام از این موضوعات وظایفی را برعهده دارند و بار دیگر باید به این نکته اشاره کنم که تهران دچار حکمرانی آشفته است.

وی از زاکانی شهردار تهران خواست تا با حضور در هیئت دولت پیگیر حقوقی و اجرایی تکالیف دستگاه‌های دولتی را نیز انجام بدهد.

اقراریان در پایان با اشاره به بازدیدهای انجام شده اعضای شورای شهر تهران در محلات و گفت‌وگو با شهروندان تهرانی، گفت: در این جلسات مردم سراغ نمایندگان خودشان را در مجلس می‌گیرند و قطعا با کمک رسانه‌ها می‌توانیم حقوق مردم را مطالبه کنیم و ان‌شاءالله این کار انجام بشود.

گلایه عضو شورای شهر تهران نسبت به توقف کامل بیمه تکمیلی رانندگان تاکسی

انتهای پیام/

source article

دیدگاهتان را بنویسید