انتقاد حماس از سکوت بین المللی در قبال جنایات رژیم صهیونیستی – خبرگزاری مهر ایران و جهان نیوزبه گزارش خبرگزاری مهر، سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس در واکنش به حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه گفت: مجمع بین المللی در قبال جنایات اشغالگران علیه مردم کشورمان سکوت می کند و آنها را تشویق می کند که اشغالگران غزه را تقویت کنند. حمله.

سایت اینترنتی روزنامه فلسطینی القدس صبح جمعه گزارش داد که «کالاهای خطرناک قاسم در بیانیه ای با اشاره به اینکه این سکوت ادامه منطق استانداردهای دوگانه جامعه جهانی در برخورد با موضوع فلسطین است، خاطرنشان کرد: جامعه جهانی در قبال جنایاتی که رژیم اشغالگر علیه مردم ما مرتکب شده است سکوت کرده است. نواز غزه رژیم را تشویق می کند تا تجاوزات خود را افزایش دهد.»

همزمان؛ ابهمزه سخنگوی گردان «زلایا». شهر مقدسشاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین پنجشنبه شب تاکید کرد که پاسخ مقاومت به تجاوزات صهیونیستی آغاز شده و به شلیک راکت ادامه داده است.

وی تاکید کرد: با ترور فرماندهان و جهادگران توسط رژیم صهیونیستی، عزم ما برای مبارزه با دشمنان بیشتر خواهد شد.

اتاق عملیات مشترک گروه مقاومت فلسطین پنجشنبه شب اعلام کرد که پس از حملات راکتی به فلسطین اشغالی عقب نشینی نخواهد کرد.

سه شنبه گذشته جنگنده های رژیم صهیونیستی به نوار غزه حمله کردند که بر اثر آن 29 فلسطینی از جمله 6 کودک و 4 زن و همچنین چهار فرمانده تیپ قدس، شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین به شهادت رسیدند.

در واکنش به این حملات، گروه مقاومت فلسطین دیروز (چهارشنبه) “تلفن آنها به آویو و دیگر شهرهای رژیم صهیونیستی در سرزمین های اشغالی با موشک حمله کردند.

دیدگاهتان را بنویسید