انعکاس فعالیت گروه‌های جهادی و بسیج نیازمند تعریف پیوست رسانه‌ای است

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شیراز ، هادی رضایی ظهر امروز در نشست شورای اطلاع‌رسانی بسیج سازندگی استان فارس با بیان اینکه بازسازی فرهنگ و رسانه از سوی مقام عظمای ولایت مطرح شده که می‌توان این را به صورت ویژه دنبال کرد، اظهار داشت: با وجود همه کارهایی که انجام شده اما کارهای ما پیوست رسانه‌ای ندارد و این یک ضعف است.

وی با بیان اینکه باید برای همه کارهای خوب پیوست رسانه‌ای داشت که این خلا امروز احساس می‌شود، گفت: در انعکاس فعالیت جهادگران باید راوی و دوربین همراه و همقدم با گروه‌‌های جهادی باشد تا بتواند فعالیت جهادگران را منعکس کند.

سید تقی سهرابی، مدیرکل صداوسیمای استان فارس نیز در این مراسم با اشاره به تاکید رهبر معظم انقلاب در بحث تبلیغ بیان کرد:گام دوم انقلاب اسلامی راه ما را کاملا مشخص کرده و فرصت آزمون و خطا نیست بلکه باید در این حوزه وارد عمل شویم.

هفتمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان گیلان در 10 محور برگزار می‌شودکاروان رسانه‌ای استان فارس در صورت مهیا شدن شرایط برای ایام اربعین اعزام می‌شوندفراخوان جشنواره رسانه‌ای «ابوذر» در استان همدان منتشر شد

وی با اشاره به تفاوت تبلیغ در رسانه‌های انقلاب اسلامی با دیگر رسانه‌های بین‌المللی عنوان کرد: بیش از 300 شبکه به دنبال تخریب انقلاب و دستاوردهای انقلاب است که نشان دهنده اهمیت و جایگاه و مسیر درست انقلاب اسلامی است.

سهرابی با بیان اینکه تاکنون در انعکاس فعالیت‌های انجام شده به برنامه‌های ترکیبی و مستند اکتفا شده است، بیان کرد: هنوز یک سریال فاخر یا سینمایی از این دستاوردها ساخته نشده در صورتی که نیازمند تولید سریال از سوژه‌های ناب جهادگران هستیم.

مدیرکل صداوسیمای فارس با بیان اینکه تولید پیام در قالب‌های نوین رسانه‌ای در 3 حوزه محلی، ملی و بین‌المللی باید مورد توجه باشد، تصریح کرد: در تولید برنامه‌ها باید مخاطب بین‌المللی هم مدنظر باشد.

صابر سهرابی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس نیز در این نشست با تاکید بر اینکه استفاده از ظرفیت‌های هنری استان فارس برای انعکاس فعالیت جهادگران لازم است، گفت: هنرمندان و رسانه‌های استان فارس باید انعکاسی ظریف و هنرمندانه از فعالیت جهادگران داشته باشند.

وی با بیان اینکه فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس با تمام توان در کنار گروه‌های جهادی است، افزود: در این میان می‌توان با همکاری و استفاده از ظرفیت بسیج هنرمندان و رسانه گام‌های مثبتی برای تعالی نظام اسلامی برداشت.

انتهای پیام/424 /س

source article

دیدگاهتان را بنویسید