انهدام باند بزرگ قاچاق مواد مخدر در جنوب استان بوشهر/ کشف ‌1.5 تن مواد مخدر از قاچاقچیان ‌

– اخبار استانها –

اکبر احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بندر کنگان با اشاره به برقراری امنیت پایدار در این بندر اظهار داشت: رسیدگی سریع به پرونده‌های قضایی، کاهش اطاله دادرسی، حبس‌زدایی و پیشگیری از جرایم در اولویت برنامه‌های دستگاه قضا در کنگان قرار دارد.

وی با اشاره به برخورد قاطع با سوداگران مرگ از متلاشی شدن باند تهیه و توزیع مواد مخدر در جنوب استان بوشهر خبر داد و بیان کرد: با تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) با مشارکت 2 استان جنوبی، پس از انجام رصد و پیگیری مداوم دقیق اطلاعاتی بر فعالیت جابجایی بزرگ مواد مخدر، باند سوداگران مرگ در بندر کنگان متلاشی شد.

دادستان کنگان با بیان اینکه این باند ضمن تخلیه و دپو محموله‌های تریاک، نقش مهمی در انتقال مواد مخدر به استان‌های مختلف داشت خاطر نشان کرد: از این باند بیش از 1.5 تن معادل یک هزار و 530 کیلوگرم تریاک در 2 منزل مسکونی در شهرستان کنگان کشف شد.

احمدی با اشاره به پیگیری متهمان و قاچاقچیان این پرونده تصریح کرد: اقدامات قضایی لازم برای دستگیری عوامل اصلی این باند قاچاق مواد مخدر در دستور کار قرار دارد.

605 کیلوگرم مواد مخدر در استان بوشهر کشف شدانهدام 17 باند توزیع مواد مخدر در شهریار با ورود دادستانی/ 6 تن مواد مخدر کشف شدباند بزرگ قاچاق مواد مخدر صنعتی در سیستان و بلوچستان منهدم شد

وی بیان کرد: بندر کنگان در امنیت کامل قرار دارد و همکاری ساحل‌نشینان با دستگاه‌های امنیتی، انتظامی و اطلاعاتی در معرفی قاچاقچیان و سوداگران مرگ و برخورد با متخلفان ستودنی است.

انتهای پیام/190/ش

source article

دیدگاهتان را بنویسید