اولویت با ساختارهای اشتغال جوانان باشد


به گزارش خبرگزاری فارس از پلدختر، منصور کریمی فرد روز چهارشنبه در جلسه هماهنگی ستاد اجرایی بنیاد مسکن حضرت امام خمینی (ره) پلدختر، از عملکرد سپاه در زمینه اشتغال زایی در این شهرستان تمجید کرد. گفت: سپاه در زمینه اشتغالزایی در بانک پلدختر اقدام به راه اندازی اطلاعات و دارای 4 تسهیلگر در پلدختر و مامولان کرد و صندوق های قرض الحسنه در سال 1375 در این شهرستان تاسیس شد.

وی افزود: این اقدام در راستای تحقق شعارهای محوری اقتصاد مقاومتی که کمک موثری در اشتغال زایی و کاهش آسیب های اجتماعی است از سوی سپاه صورت گرفت.

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج پلدختر گفت: سپاه با کمک دهیاران و کارشناسانی که در شناسایی مشاغل مناسب برای هر منطقه مهارت دارند، نوع اشتغال مناسب را با آسیب شناسی در زمان های مختلف از جمله خشکسالی و خشکسالی تعیین می کند. از این نظر نظارت می شود».

وی افزود: اشتغال زایی با استفاده از تسهیلات اشتغال زایی باید با ورود نخبگان، دانشگاهیان و اندیشمندان همراه باشد تا فرصت ها تبدیل به آسیب و تهدید نشود و از این تسهیلات به گونه ای استفاده شود که با بهترین نتیجه برای تحقق شعار محقق شود. سال و رضایت مردم».

کریمی فرد یادآور شد: برای تحقق این امر فرماندار پلدختر باید پاسخگو باشد و مسئولیت اشتغال زایی را بر عهده بگیرد و بنیاد برکت به عنوان مجری طرح های اشتغال زایی در این طرح ها با شعار سال فعالیت خواهد کرد. .

وی افزود: در این راستا استاندار باید کارگروهی را تشکیل دهد که در آن بنیاد برکت و کارشناسان سپاه که یک توانمند هستند و از همه نخبگان و دانشجویان و متخصصان تشکیل می شود تا این سرمایه گذاری ها هدر نرود و هدر نرود. مفید و مفید.”

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پلدختر گفت: با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری و اهمیت قشر جوان در مرحله دوم انقلاب، اولویت واگذاری تسهیلات اشتغال به جامعه هدف به ویژه جوانان است. مردم به عنوان حامیان نظام».

کریمی فرد افزود: انتظار می رود رسانه ها در این موضوع ورود کنند تا شفاف سازی و رصد شود و تسهیلات به چه کسانی تحویل داده شود.

انتهای پیام/
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید

دیدگاهتان را بنویسید