اولین شناور کمکی شناورهای صیادی در بندر چابهار به بهره برداری رسید + فیلماستاندار سیستان و بلوچستان اعلام کرد. در سفر آیت الله رئیسی به کنارک یکی از مهمترین خواسته های صیادان راه اندازی شناور کمکی برای شناورهای صیادی بود و اولین شناور کمکی در چابهار ساخته و شروع به کار کرد.

حسین مدرس خبانی در سفر به چابهار و در کنار بهره برداری از کشتی پشتیبانی افزود: کشتی کمکی 1000 تنی یک کشتی پانایرانی است که می تواند به سمت آب های ماداگاسکار حرکت کند.

او اضافه کرد: با حضور کشتی پشتیبانی، صید تا 2 برابر افزایش می یابد و این فرصت برای اولین بار در دولت سیزدهم داده شد.

استاندار سیستان و بلوچستان اعلام کرد. با تلاش مسئولان امروز شناور پشتیبانی با هدف افزایش صید شناورها آماده خدمت رسانی به تمامی صیادان آب های دوردست است.

او ادامه داد. سوخت رسانی به کشتی کمکی یکی از موضوعات مهم است زیرا این کشتی متعلق به بخش خصوصی است.

مدرس خبانی گفت: این کشتی کمکی که از چابهار شروع به کار کرده است کاملا ایرانی است.

وی همچنین خاطرنشان کرد: همچنین بازدید میدانی از زیرساخت های پایانه مرزی ریمدان انجام شد و در این دیدار امکانات و ظرفیت مورد نیاز این پایانه برای استقبال از زائران اربعین پاکستانی بررسی و امکانات لازم فراهم شد. دستور جلسه.

استاندار سیستان و بلوچستان بر ایجاد بستری برای انتقال عظمت، شکوه و عظمت اربعین حسینی (ع) به همه مردم جهان تاکید کرد و گفت: مرزهای میرجاوه و ریمدان.

او گفت. زائران اربعین حسینی (ره) پاکستانی سفیران فرهنگی جمهوری اسلامی خواهند بود، لذا لازم است از همه توان و فرصت های دستگاه های اجرایی برای ارائه خدمات مناسب به این زائران استفاده شود.

دیدگاهتان را بنویسید