ایجاد فضای روانی و رسانه‌ای باعث انحراف ایران را از مبانی خود نمی‌شود

استانها / هرمزگان

http://fna.ir/60hho ۰ ایجاد فضای روانی و رسانه‌ای باعث انحراف ایران را از مبانی خود نمی‌شود

امام جمعه بندر خمیر گفت: ایجاد فضای روانی و رسانه ای باعث انحراف ایران از مبانی خود دور نمی‌شود و دانش دفاعی و اقتدار منطقه‌ای بخش جدایی‌ناپذیر استراتژی جمهوری اسلامی است.

ایجاد فضای روانی و رسانه‌ای باعث انحراف ایران را  از مبانی خود نمی‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرخمیر، حجت اسلام شعیب صالحی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه اظهار کرد: بازی رسانه‌ای و ایجاد فضای روانی جنگ هراسی آمریکا و اروپا و نوچه آنان یعنی رژیم صهیونیستی و تلاش برای شکست خوردن مذاکرات وین، ایران اسلامی را از مبانی و اصول خود منحرف نمی‌کند.

وی با بیان این که ایران اسلامی دارای استراتژی قوام یافته و مستقلی در دنیای امروز است و از اصول خود کوتاه نمی‌آید، عنوان داشت: ساختار جامعه ولایی بر مبنای اراده عمومی است و در کل جهان اثر بخش بوده و انسان تراز عصر غیبت را می سازد.

امام جمعه بندرخمیر با بیان اینکه در روز های اخیر خبرهایی مبنی بر تهدید ایران توسط رژیم صهیونیستی برای حمله و تخریب مراکز هسته‌ای در رسانه ها منتشر می شود، اعلام کرد: این نیز یک بازی پوشالی و نشانه استیصال دول غربی و آمریکایی است.

حجت الاسلام شعیب صالحی در ادامه خطبه‌های نماز جمعه، یکی از ابعاد شخصیتی شهید حاج قاسم سلیمانی که او را تبدیل به یک مکتب انسان ساز ساخته است ویژگی شیعه تراز در دوران غیبت دانست و بیان داشت: حرکتی که این شخصیت جلودار آن بوده است، یک حرکت جهانی از نوع رشد همه آنها است که انقلابی درونی در انسان ها شکل می دهد.

خطیب نماز جمعه شهرستان خمیر گفت: انسان تراز دوران غیبت یک انسان انقلابی است و پیشرو که آرمان‌های الهی را دنبال می کند و برای اهداف خویش جانفشانی می کند و شهید سلیمانی به معنای واقعی، چنین ویژگی اصیلی داشت.

انتهای پیام/

شما می توانید این مطلب را ویرایش نمایید

این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید نماز جمعه بندرخمیر شعیب صالحی حاج قاسم سلیمانی هرمزگان این خبر توسط افراد زیر ویرایش شده است

اخبار مرتبط

  • اجتماع باشکوه 9 دی در بندرخمیر

  • مکتب فاطمی راه سعادت در پرتوی ایمان است

  • اهدای 110 دستگاه تبلت در بندرخمیر

source

دیدگاهتان را بنویسید