ایجاد چشم انداز، برنامه ریزی و تلاش مدیران اساس موفقیت سازمان استبه گزارش روز چهارشنبه ایرنا از وزارت جهاد کشاورزی، «محمدعلی نصیری» در آئین تکریم و معارفه مدیرکل حراست، معاون مدیرکل و رئیس اداره کل روابط عمومی استان، بهار طبیعت و حلول ماه مبارک را تبریک گفت. ماه مبارک رمضان و آرزوی بهره مندی از مزیت های ماخ بر نقش و اهمیت شرکت بازرگانی دولتی ایران در تامین کالاهای اساسی کشور تاکید کرد.

وی گفت: ارکان موفقیت این سازمان در گرو ترسیم چشم انداز و تعریف قله آینده است که توسط مقامات ارشد وزارت جهاد ترسیم و برای آن چشم انداز برنامه ریزی شود.

رئیس سازمان حراست وزارت جهاد کشاورزی تلاش فراوان برای انجام کارها را رکن سوم موفقیت در دستیابی به نتیجه مطلوب برای اجرای برنامه ها برشمرد و تصریح کرد: بهترین وظایف کلیدی است.

نصیری بر احتیاط و اهتمام در امور مختلف از طریق خویشتن داری و مراقبت از خود تاکید کرد و با تشریح خواسته های حفظ موفق، گفت: رابطه خود را با خدا اصلاح کنید، دیگران را با عمل خود دعوت کنید، به شرع، قانون و اخلاق عمل کنید و کم کاری کنید. از، تبدیل مسئولیت ها به باورها، تبدیل منطق قدرت به قدرت منطق، مبارزه با بیماری به جای بیماران و یافتن علل مشکلات.

رئیس سازمان حراست وزارت جهاد کشاورزی در خاتمه برای سران انتصابی آرزوی موفقیت کرد و از زحمات سران سابق تقدیر کرد.

دیدگاهتان را بنویسید