ایده هندسه کنفرانس نظم نوین جهانی پس از جنگ در اوکراین شکل گرفت – خبرگزاری مهر ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر ، سردار اسماعیل احمدی مقدم رئیس دانشگاه عالی دفاع ملی در همایش بین المللی بین المللی هندسه نظم نوین جهانی صبح امروز با حضور محمدباقر قالیباف رئیس شورای اسلامی شهر، سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با یاد و خاطره شهدای سپهبد برگزار شد. سرلشکر قاسم سلیمانی و ابومهدی. مهندس و سایر شهدای محور مقاومت تصریح کرد: ایده برگزاری این همایش بر اساس بیانات رهبری و در پی جنگ اوکراین شکل گرفت. لذا در پاسخ به سخنان این رهبری، مقدمات برگزاری این همایش علمی از یک سال قبل با حضور مقامات عالی رتبه کشور فراهم شد و در نتیجه حمایت از این همایش به عالی ملی واگذار شد. دانشگاه دفاع.

وی افزود: به این ترتیب ابتدا دبیرخانه با 4 کمیته ساماندهی اهدافی را تعیین کرد و بر اساس این اهداف، همایش در هشت محور با 34 محور فرعی تعریف شد.

سردار احمدی مقدم ادامه داد: از طریق این همایش 238 مقاله از مجموع مقالات ارسالی به دبیرخانه کنفرانس و 53 کنفرانس ملی و 18 کنفرانس بین المللی پذیرفته شد. بین المللی با حضور 500 کارشناس انجام شد. همچنین 200 مهمان از 37 ملیت در این همایش حضور دارند.

دیدگاهتان را بنویسید