ایراندوست: برای نخستین بار به تیم ملی فوتبال بانوان ارزش و بها داده شد/ تلاش‌های شبانه‌روزی شاگردانم به بار نشست

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی فدراسیون، مریم ایراندوست سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان ایران پس از صعود تاریخی تیمش برای اولین بار به رقابت‌های جام ملت‌های فوتبال بانوان آسیا که دی ماه سال جاری در هند برگزار می‌شود، گفت: خدا را شاکرم به خاطر لطف و بزرگی‌اش. قدردان تک تک شاگردانم هستم که با غیرت و تلاش به مصاف حریف قدرتمند خود رفته و تا دقیقه آخر از جنگیدن دست بر نداشتند و در نهایت پیروز میدان شدند.

وی در ادامه ضمن تشکر از حمایت‌های رئیس فدراسیون فوتبال گفت: برای اولین بار پرواز اختصاصی برای این تیم در نظر گرفته شد و برنامه‌ها و اردوهای داخلی و برون مرزی ما تک به تک اجرا شد. برای نخستین بار به تیم ملی فوتبال بانوان ارزش و بهایی داده شد که نتیجه‌اش صعود تاریخی به جام ملت‌های فوتبال بانوان آسیا بود. در واقع عزیزی خادم با شخصیتی که به تیم داد، باعث شد تا دختران ایران زمین در کنار کادر زحمتکش تیم ملی فوتبال بانوان، در عرصه آسیایی موفق شوند.

سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان افزود: تلاش‌های شبانه‌روزی شاگردانم به بار نشست و حمایت‌های رئیس فدراسیون باعث صعود ایران به جام ملت‌ها شد. از وی به خاطر تمام حمایت‌هایش تشکر می‌کنم و امیدوارم با حمایت بیش از پیش از تیم ملی فوتبال بانوان افتخارآفرین ایران، بتوانیم باز هم باعث شادی مردم عزیز کشورم باشیم.

ایراندوست ادامه داد: دیدار سختی را پشت سر گذاشته و در نهایت در ضربات پنالتی پیروز شدیم. دروازه‌بان تیم ملی فوتبال بانوان ایران در این دیدار خوش درخشید و با مهار دو پنالتی باعث شد تا امروز جشن شادی و صعود به جام ملت‌های2022 در هند را بگیریم. از کادر فنی و تمامی بازیکنانم تشکر می‌کنم.

وی در پایان گفت: از تمامی کسانی که در این صعود نقش داشتند، مخصوصاً شهره موسوی تشکر می‌کنم که ما را در این راه سخت تنها نگذاشت و کادر فنی به همراه بازیکنان تیم ملی پاسخ حمایت‌های‌شان را با این صعود دادند.

صعود تیم فوتبال بانوان ایران به جام ملت‌های آسیا

انتهای پیام/

source article

دیدگاهتان را بنویسید