ایران یکی از 10 کشوری است که بیشترین میزان تعطیلی مدارس و دانشگاه‌ها در دوران کرونا را داردآقای عابدین خرم در همایش دولتی مبارزه با کرونا بر لزوم نظارت بر سلامت دانش آموزان در دانشگاه ها و مدارس تاکید کرد و گفت: حضور در مدارس و دانشگاه ها الزامی است و فقط افرادی که دارای علائم بیماری نباید در کلاس باشد.

ناظران و متولیان آموزش عالی و امکانات مدارس باید تهویه مناسب کلاس ها، استفاده از میله ها و نظافت خوابگاه ها را در نظر داشته باشند.

ما جزو 10 کشوری هستیم که بیشترین تعداد مدارس و دانشگاه‌ها را تعطیل کرده‌اند دوران کرونا داشته‌ایم و این آسیب‌های زیادی به وضعیت آموزش و پرورش کشور وارد کرده است که باید تلاش کنیم از این افت تحصیلی جلوگیری کنیم.

گروه های موبایل تزریق واکسن در دانشگاه ها و مدارس ایالت و همچنین گروه های آسیب پذیر و کسانی که به مراکز ایمن سازی دسترسی ندارند، شرکت کنید.

تزریق واکسن تأثیر بسیار چشمگیری در میزان کاهش دارد مرگ و او یک بیماری دارد.

بر اساس آمارها 51 درصد سفرهای نوروزی کشور نسبت به سال گذشته و 20 درصد نسبت به سال قبل از شیوع کرونا افزایش داشته است که تاثیر این سفرها بر این بیماری را در آینده نشان خواهد داد.

که در سفره های نوروزی امسال با هماهنگی و همکاری همه دستگاه های خدمات رسان و مسئولان کشور سرعت تصادفات در استان حدودا 40 درصد و تلفات 47 درصد کاهش یافته است.

دیدگاهتان را بنویسید