ایمن سازی مسیر متروی هشتگرد در استان البرز انجام شد

– اخبار استانها –

علی حدادی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرج در مورد اقدامات انجام شده برای رفاه ساکنان هشتگرد در حوزه حمل و نقل عمومی اظهار داشت: متروی شهر جدید هشتگرد کرج به تهران و بالعکس در حال حاضر در حال خدمات رسانی به مردم این منطقه است.

وی افزود: با پیگیری‌های انجام شده سعی شده که کیفیت خدمات رسانی به مسافران متروی هشتگرد افزایش شود.

نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به رفع مشکلات قطار شهری شهر جدید هشتگرد تصریح کرد: با به پیگیری‌های انجام شده توسط شرکت عمران شهرجدید هشتگرد اقدامات لازم برای آماده سازی و ایمن سازی در مسیر مترو انجام شد.

حدادی با بیان اینکه در بحث توسعه شبکه حمل و نقل قطار شهری شهرجدید هشتگرد هم موارد لازم انجام شده است تا مردم غرب استان البرز از این خدمات استفاده کنند، عنوان کرد: پروژه‌های مسکن مهر و طرح اقدام ملی مسکن از پروژه‌های مهم اجرا شده در شهر جدید هشتگرد است.

عضو کمیسیون شوراهای مجلس با بیان اینکه در بحث تامین زیرساخت‌ها از جمله انشعابات آب، برق و گاز پروژه‌های مسکن مهر پیگیری‌های مربوط انجام می شود، ادامه داد: در مورد تامین خدمات عمومی در فازهای مختلف مسکن مهر این شهر هم نظارت‌های لازم اعمال می‌شود‌.

حدادی بیان کرد: در مورد ایجاد امکانات تفریحی و ورزشی از جمله جانمایی سالن‌های سرپوشیده هم مکان‌های مورد نظر پیش بینی شده است تا با احداث آن این اماکن ورزشی برای استفاده در اختیار قشر جوان قرار داده شود‌.

پیشرفت 95 درصدی سیستم سیگنالینگ مترو هشتگردخبر خوش برای متقاضیان مسکن مهر هشتگرد؛ بدهی آورده بدون اعمال افزایش قیمت تقسیط می‌شودآیا محور جدید "هشتگرد ـ طالقان" ایمنی دارد؟

نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت جانمایی مکان‌های فرهنگی در پروژه‌های مسکن مهر شهرجدید هشتگرد تصریح کرد: این اقدامات هم در حال آماده سازی است، در کل با توجه به پیش بینی پروژه های مختلف در این شهر آینده درخشانی در انتظار شهرجدید هشتگرد است.

انتهای پیام/ی

source article

دیدگاهتان را بنویسید