این شخصیت عراقی خواستار اخراج آمریکایی ها و صهیونیست ها از بحرین شدبه گزارش ایرنا، در بیانیه ای از سوی جواد فهیم العبودی، معاون دبیرکل جنبش الدعوه الاسلامیه، شاخه شهدای عزالدین سلیم ابو یاسین در عراق خطاب به ساکنان بحرین آمده است: شما از تبعید آمریکایی ها نام می برید. سربازان پایگاه آمریکایی در منطقه جفیر بحرین.

در این بیانیه آمده است: پایگاه جاسوسی آمریکا و رژیم صهیونیستی که عملیات امنیتی و نظامی را به نفع رژیم طاغوتی بحرین انجام می دهد و از این رژیم محافظت می کند و از سقوط آن جلوگیری می کند، اکنون به یک مرکز جاسوسی تبدیل شده و افسران اسرائیلی در آن سرنشین می شوند.

العبودی افزود: پایگاه نظامی آمریکا اکنون به پایگاه جاسوسی علیه ایران اسلامی و محور مقاومت تبدیل شده است.

در بیانیه ای خطاب به ساکنان بحرین آمده است: عادی سازی روابط بین رژیم آل خلیفه و رژیم صهیونیستی مطمئناً با سقوط آل خلیفه خاتمه می یابد و با ثبات، اتحاد و همبستگی شما برای همیشه از بین خواهد رفت. مانند مردم یمن امروز پیروز شوید.” آنها ائتلاف به اصطلاح عربی را شکست دادند.

در این بیانیه آمده است که جنبش الدعوه الاسلامیه شاخه ای از شهید عزالدین سلیم ابو یاسین از ملت مسلمان، عرب و آزادیخواه جهان خواسته است تا در عملیات خود از مردم مظلوم بحرین حمایت کنند. حقوق مشروع

در پایان این بیانیه آمده است: جنبش اسلامی الدعوه خواستار بسته شدن پایگاه های جاسوسی آمریکا و رژیم صهیونیستی در بحرین است که به مرکزی برای دفاع از رژیم آل خلیفه تبدیل شده و امنیت منطقه و مردم آن را تهدید می کند. پیروزی بر اسلام مجاهدین و مقاومت بحرین است.

هر ساله ساکنان بحرین اولین جمعه ماه مبارک رمضان را به مناسبت روز ملی برچیده شدن پایگاه آمریکایی در این کشور جشن می گیرند.

دیدگاهتان را بنویسید