ایوب نصیری به سمت «مدیرکل پژوهش و اسناد ریاست جمهوری» منصوب شد

استانها / آذربایجان شرقی

http://fna.ir/61cx5 ۰ ایوب نصیری به سمت «مدیرکل پژوهش و اسناد ریاست جمهوری» منصوب شد

غلامحسین اسماعیلی رئیس دفتر رئیس جمهور با صدور حکمی، ایوب نصیری را به سمت «مدیر کل پژوهش و اسناد ریاست جمهوری» منصوب کرد.

ایوب نصیری به سمت «مدیرکل پژوهش و اسناد ریاست جمهوری» منصوب شد

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، رئیس دفتر رئیس جمهور در این حکم، بهره‌گیری حداکثری از توانمندی نیروهای باتجربه و کارآمد در انجام وظایف، به ویژه تدوین اسناد خدمات و اقدامات رئیس جمهور و مجموعه دولت را خواستار شد.

متن حکم دکتر غلامحسین اسماعیلی به این شرح است:

جناب آقای ایوب نصیری
نظر به مراتب تعهد و تجارب جنابعالی و بنا به پیشنهاد معاون محترم ارتباطات و اطلاع رسانی، به موجب این حکم به سمت «مدیر کل پژوهش و اسناد» منصوب می شوید.
انتظار دارد با اتکال به خداوند متعال و همکاری کارکنان آن مجموعه، ضمن بهره‌گیری حداکثری از توانمندی نیروهای با تجربه و کارآمد در انجام وظایف به ویژه تدوین اسناد خدمات و اقدامات انجام شده رئیس جمهور محترم و مجموعه دولت کوشا باشید.
توفیقات روزافزون آن¬جناب را در انجام شایسته امور محوله، خدمت‌رسانی به مردم، تحقق آرمان‌های نظام اسلامی و به ویژه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی از درگاه خداوند سبحان مسألت می نمایم.
غلامحسین اسماعیلی
رئیس دفتر رئیس جمهور

گفتنی است ایوب نصیری از فعالان رسانه‌ای شهر تبریز بوده و از سوابق رسانه‌ای او می‌توان به سردبیری بخش‌ خبر سراسری ساعت ۲۱ و همچنین مدیر مسئولی و سردبیری هفته‌نامه آذرپیام را اشاره کرد.

انتهای پیام/

شما می توانید این مطلب را ویرایش نمایید

این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید غلامحسین اسماعیلی خبرگزاری فارس هفته نام آذرپیام ایوب نصیری فراس تبریز رئیس دفتر رئیس جمهور «مدیر کل پژوهش و اسناد ریاست جمهوری گام دوم انقلاب این خبر توسط افراد زیر ویرایش شده استsource

دیدگاهتان را بنویسید