باد بسیار شدید همراه با گرد و غبار – تابشی را پیش بینی کنید


به گزارش سازمان هواشناسی تهران، هوای تهران طی پنج روز آینده با فعالیت متناوب از سامانه آسمانی نیمه ابری تا ابری و در برخی ساعات وزش باد شدید گاهی وزش باد بسیار شدید همراه با تجمع گرد و غبار موقتی به ویژه پیش بینی می شود. در نیمه جنوبی به استان تبدیل می شود.

به گزارش ایسنا، بر اساس ارزیابی داده‌ها و نقشه‌های پیش‌بینی هواشناسی، هوای استان تهران تا پنج روز آینده با فعالیت متناوب سامانه بارشی، نیمه ابری تا ابری و در برخی ساعات وزش باد شدید گاهی بسیار شدید با رگبار موقت گرد و غبار به ویژه در نیمه جنوبی استان و برای بعدازظهر پنجشنبه (28 فروردین)، بعدازظهر شنبه (30 فروردین) و یکشنبه (31 فروردین) بارش باران همراه با رعد و برق و در مناطق با احتمال تگرگ برای چند ساعت پیش بینی می شود. . در این مدت افت نسبی دما خواهیم داشت.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه های آبعلی و فیروزکوه (امین آباد) با کمینه دمای 6 درجه سانتی گراد سردترین نقطه استان تهران در 24 ساعت گذشته گزارش شده است.

بر اساس این گزارش، آسمان تهران فردا (19 فروردین) نیمه ابری و وزش باد، گاهی وزش باد شدید با حداقل دمای 17 و حداکثر دمای 23 درجه سانتیگراد و در روز شنبه (19 فروردین) ابری با چندین بار پیش بینی می شود. ساعت ها بارندگی، گاهی رعد و برق و رعد و برق، رعد و برق و وزش باد شدید با حداقل دمای 14 و حداکثر دمای 21 درجه سانتیگراد.

دیدگاهتان را بنویسید