باد شدید در شرق و آسمانی صاف در اغلب نقاط /گرم‌ترین شهر کشور این‌ روزها کجاست

اقتصادی / راه و مسکن

http://fna.ir/4az01 ۰ باد شدید در شرق و آسمانی صاف در اغلب نقاط /گرم‌ترین شهر کشور این‌ روزها کجاست

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: امروز و فردا در نوار شرقی کشور، جنوب سیستان و بلوچستان و شرق استان‌های کرمان و هرمزگان، همچنین جنوب غرب کشور وزش باد شدید داریم که در مناطق مستعد گاهی با خیزش گردوخاک همراه است.

باد شدید در شرق و آسمانی صاف در اغلب نقاط /گرم‌ترین شهر کشور این‌ روزها کجاست

صادق ضیائیان در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس در تشریح آخرین وضعیت جوی کشور اظهار داشت: در 24 ساعت آینده در برخی نقاط اردبیل، مازندران، گیلان، آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی افزایش ابر، بارش پراکنده و گاهی وزش باد خواهیم داشت.

وی گفت: روز‌های شنبه و یکشنبه پیش‌ِ رو در برخی نقاط استان‌های ساحلی خزر، اردبیل و شمال آذربایجان شرقی، همچنین ارتفاعات البرز مرکزی بارش پراکنده خواهیم داشت.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی با بیان اینکه روز دوشنبه 26 مهر در اغلب نقاط کشور آسمانی صاف و جوی پایدار حاکم است، افزود: از بعدازظهر دوشنبه و طی روز سه‌شنبه در مناطق شمال غرب کشور و سواحل خزر بارش پراکنده، گاهی وزش باد پیش‌بینی می‌شود و این شرایط روز چهارشنبه 28 مهر در سواحل خزر با شدت بیشتر ادامه دارد.

ضیائیان گفت: امروز و فردا در نوار شرقی کشور، جنوب سیستان و بلوچستان و شرق استان‌های کرمان و هرمزگان، همچنین جنوب غرب کشور وزش باد شدید داریم که در مناطق مستعد گاهی با خیزش گردوخاک همراه است.

وی اضافه کرد: روز آینده اهواز با بیشینه دمای 42 درجه بالای صفر گرم‌ترین مرکز استان و شهرکرد با کمینه دمای 3 درجه بالای صفر خنک‌ترین مرکز استان خواهد بود.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی درباره وضعیت جوی پایتخت عنوان کرد: آسمان تهران فردا صاف تا قسمتی ابری، گاهی با وزش باد پیش‌بینی می‌شود؛ بیشینه و کمینه دما فردا در تهران 27 و 15 درجه خواهد بود.

ضیائیان همچنین اظهار داشت: در سال زراعی جاری و در هفته دوم سال زراعی میانگین گرم‌ترین منطقه در کشور آبادان در استان خوزستان و به میزان 42.9 درجه سلسیوس بودجه است.

انتهای پیام/

شما می توانید این مطلب را ویرایش نمایید

این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید صادق ضیائیان مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی هواشناسی باد شدید این خبر توسط افراد زیر ویرایش شده است

اخبار مرتبط

  • افزایش آلودگی هوا در البرز و تهران

  • هوای تهران و البرز دوباره آلوده شد

  • پیش بینی های باور نکردنی درباره نفت

  • باد شدید در شرق و گرم شدن هوا در شمال

source

دیدگاهتان را بنویسید