بازداشت عامل تخریب 8 خودرو در منطقه شوش

– اخبار اجتماعی –

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ سرهنگ پیام کاویانی با اعلام خبر بازداشت عامل تخریب هشت دستگاه خودرو در منطقه شوش، در تشریح این خبر اظهار کرد: اواخر تیرماه سال جاری در پی تماس شهروندان با مرکز فوریتهای پلیسی 110 مبنی بر عربده‌کشی، فحاشی و تخریب هشت دستگاه خودرو، توسط افراد ناشناس سریعاً تیمی از مأموران پایگاه هفتم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ وارد عمل شدند.

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران تصریح کرد: با بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد یکی از اراذل و اوباش سطح‌دار تهران که دارای سوابق متعددی همچون سرقت و درگیری است با چند نفر از همدستانش ضمن عربده‌کشی و قدرت‌نمایی، شیشه‌های هشت دستگاه خودروی شهروندان ساکن خیابان مختاری را تخریب کرده و پیش از حضور پلیس از محل وقوع جرم به سرعت گریخته‌اند.

وی بیان کرد: با اخذ دستورات قضائی و بعد از دو ماه تعیقیب و مراقبت، در حالیکه متهم از ترس دستگیری، خود را مخفی کرده بود، صبح روز یکم مهرماه تیمی از مأموران پایگاه هفتم پلیس امنیت عمومی تهران وی را در حالیکه قصد داشت به مکان دیگری جا به جا شود دستگیر کرده و به پلیس امنیت عمومی انتقال دادند.

این مقام انتظامی به معرفی این فرد شرور به دادسرا اشاره و خاطر نشان کرد: تلاش برای دستگیری همدستان وی همچنان در دستور کار پلیس قرار دارد.

دستگیری چند اوباش شرق تهران پس از حمله خونین به یک طباخیبازداشت شرور مسلح پس از درگیری خونین اوباش در جنوب تهران

انتهای پیام/

source article

دیدگاهتان را بنویسید