بازی شتاب در شهر 2; پیشنهادی جذاب برای دوستداران خودرو – ادامه خبر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرنگار مهر، بازی شتاب در شهر ۲ – Speed ​​Breakers محصولی کامپیوتری از شرکت آروین تک است که می تواند برای علاقه مندان به رانندگی جذاب باشد و این بازی را می توان مانند سایر بازی ها در هیولا خریداری کرد.

این بازی داستان جوانی به نام امیر (سانس 206 سفید) را روایت می‌کند که ناگهان وارد مسابقات زیرزمینی می‌شود و به جایی می‌رسد که بهتر از او در شهر پیدا نمی‌شود. تبادل روایی بین شخصیت ها در قالب گفت وگوهای کوتاه و بیشتر تلفنی صورت می گیرد، هیچ گونه میان گویی سینمایی با شخصیت ها وجود ندارد. البته لحظات نمایشی کوتاهی در میانه یا انتهای ماموریت های اصلی وجود دارد که فضایی اکشن/سینماگونه با چشم اندازهای خاص و اسلوموشن ایجاد می کند.

از نقاط قوت این بازی می توان به پک صدا، ارتقاء وسیله نقلیه، تنوع ماموریت ها، نقشه و شهر، اتاق ها و ساختمان ها، سیستم آب و هوا و همچنین روز و شب، هیجان مسابقات، استفاده از لهجه های مختلف اشاره کرد. در دوبله و جهان باز

سیستم پولی، پلیس و دوربین ثابت نیز از نقاط ضعف این بازی است و البته بازی سنگین است و منابع سیستمی زیادی را اشغال می کند.

بسته صوتی شتاب در شهر 2 حرفه ای است. قسمت Car Sound با رعایت نکاتی مانند تفاوت آشکار صدای موتور در خودروهای مختلف و تطبیق حرکت و سرعت و شتاب باعث افزایش لذت رانندگی می شود. بسته موسیقی با آهنگ های مختلف رادیویی قابل کنترل، شما را در تورهای شهری در حال و هوای خوبی قرار می دهد.

در ابتدا فقط دو آهنگ قابل پخش است و پخش کننده می تواند با ارتقاء سیستم صوتی یا یافتن نوار کاست در گوشه های نقشه تعداد آنها را افزایش دهد. موسیقی به طور مداوم پرانرژی و شاد و عمدتا خارجی است. علاوه بر این، افکت های صوتی مانند صدای جاده و رانندگی در سطوح مختلف، صدای باران، صداهای مربوط به تصادف و … وجود دارد که حتی با استانداردهای امروزی نیز به راحتی نمی توان ایرادات اساسی را در بسته صوتی شتاب پیدا کرد. در شهر 2. علاوه بر همه این موارد، دوبلور گفتگوهای داستانی با لهجه ها و مدل های مختلف گفتار داشته است که شنیدن آن خالی از لطف نیست.

دیدگاهتان را بنویسید