«با این ستاره ها» به شهید احمد کاظمی رسید/ فردا شب; خلاصه داستان 40 بهشت ​​زهرا


به گزارش خبرنگار مسجد و خبرگزاری پارس، سی امین هفته از مراسم «با این ستاره» یادواره شهید حاجی احمد کاظمی برگزار می شود.

این رویداد فرهنگی به صورت عمومی در گلزار شهدای حضرت زهرا(س) قطعه 40 (سلام الله علیها) برگزار می شود. در این برنامه هفتگی یکی از راویان سونگ سو هو به نام داوود احمدپور راوی و پیشکسوت سونگ سو هو همزمان با شهادت حاج راوی هشت ساله را روایت می کند. احمد کاظمی.

در مراسم این هفته سید جواد پری به مناجات خوانی می پردازد. این برنامه از نماز مغرب و عشاء پنجشنبه 23 دی ماه تا ساعت 19:30 اجرا می شود.

شهید احمد کاظمی در 23 مرداد 1337 در نجف آباد اصفهان به دنیا آمد و مانند سایر جوانان به تحصیل مشغول بود. پس از پایان تحصیلات متوسطه به مبارزان جبهه جنوب در لبنان پیوست. با ظهور اخگرهای انقلاب اسلامی به مبارزه با نظام ستم شاهی پرداخت و در بهار بیست و سومین سال زندگی خود در اوایل سال 59 برای سرکوبی دشمنان داخلی انقلاب به کردستان رفت.

پس از آغاز جنگ تحمیلی، احمد کاظمی در یک گروه 50 نفره در جبهه آبادان علیه نیروهای اشغالگر عراقی حضور داشت. مستقیم به خط مقدم رفت و چند بار پاها، دست ها و کمرش را مجروح کرد و یک بار انگشتش را قطع کرد.

دو سال فرماندهی جبهه فیاضیه آبادان، شش سال فرماندهی لشکر پانزر 8 نجف اشرف، یک سال فرماندهی لشکر 14 امام حسین (ع) و هفت سال فرماندهی حمد سیدالسلام را بر عهده داشت. الشهدا. در قرارگاه رمضان و به مدت 5 سال فرماندهی نیروی هوافضای سپاه را بر عهده داشت. پس از تحصيل در مقطع پس از جنگ، ليسانس جغرافيا و كارشناسي ارشد مديريت دفاعي را گرفت و در مقطع دكتراي مطالعات دفاعي دانشجو شد.

19 دی ماه سالروز شهادت حاج احمد کاظمی و یارانش است. این شهدا پس از سقوط هواپیمای (جت فالکون) در حوالی ارومیه در 19 دی ماه 1384 به دیدار حق شتافتند.

انتهای پیام/لطفا این را در صفحه اول پیشنهاد دهید.

دیدگاهتان را بنویسید