با تشکر رئیس مرکز موسسات سرمایه گذاری ایران از جناب آقای دکتر رستمی، مدیرعامل مستبناک


با بازدید مدیران و فعالان بازار سرمایه انجام شد

دکتر سعدی، دبیر مرکز موسسات سرمایه گذاری ایران و جمعی از فعالان بازار سرمایه با اهدای لوح سپاس، از اقدامات و حمایت های مدیرعامل شرکت مس دکتر علی رستمی در جهت بهبود اقتصادی صنعت مس قدردانی کردند. .

با تشکر از جناب آقای دکتر رستمی مدیر عامل شرکت مس

به گزارش تابناک به نقل از: مس پرس، مدیرعامل شرکت ملی صنعت مس ایران به همراه مدیران عامل بورس ایران همزمان با سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر و تولید اولین محصولات مس ایران، بازار سرمایه، گفت: مدیران و فعالان از قسمت های مختلف مجتمع مس سونگ گون بازدید کردند.

فعالان بازار سرمایه خواستار مجتمع مس سونگ گون، معدن مس سونگ گون، کارخانه کنسانتره فاز یک و فاز دوم با ظرفیت 300 هزار تن کنسانتره مس و کارخانه هیپ ریچینگ مجتمع مس سونگگون با ظرفیت 3000 تن هستند. مس کاتد. بازدید شد.
همچنین مدیرعامل شرکت مس به همراه مدیرعامل فاربرس برای حفاری و اکتشاف ذخایر شرکت بزرگ مس سانگونگ ابراز امیدواری کرد.
همچنین مدیران و فعالان بازار سرمایه از پروژه فاز 3 کارخانه کنسانتره با 21 میلیون تن ورودی خاک و ظرفیت 450 هزار تن کنسانتره مس به عنوان بزرگترین کارخانه تولید کنسانتره مس در کشور و منطقه غرب آسیا خبر داده اند. شمال آفریقا.
بر اساس این گزارش، دکتر عباس زاده مدیر منطقه معدن مس سونگگون که از هوشمندسازی این معدن با همکاری پژوهشی موسسه فناوری سهند تا پایان سال خبر داد، گفت: این معدن تا پایان سال به بهره برداری رسیده است. با به حداقل رساندن دخالت انسان و بهبود کیفیت با کمک هوش مصنوعی، کار ایمن تر و سریع تر می شود و کارایی عملیاتی را تا حد زیادی بهبود می بخشد.
در پایان این بازدید، نشست تخصصی در خصوص مدیرعامل شرکت مس و مدیرعامل املاک سونگگون، ظرفیت اقتصادی این شهرک و با حضور دبیر مرکز کارگزاری های سرمایه گذاری ایران و پایتخت برگزار شد. گروه فعال بازار از اقدامات و حمایت های دکتر علی رستمی در بهبود اقتصاد این صنعت و زحمات دکتر علیزاده عضو هیئت مدیره شرکت ملی مس و دکتر عباس زاده مدیر مجتمع با ارائه نامه قدردانی، از دستیابی منطقه معدن مس Chongjun به اهداف خود ابراز قدردانی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید