با شکست چلسی مقابل آرسنال، سیتی به اوج بازگشت – تابناک


بامداد پنجشنبه در لیگ برتر انگلیس دیداری همزمان برگزار شد که در پایان آرسنال، نیوکاسل و منچسترسیتی حریفان خود را شکست دادند.

تیم فوتبال چلسی در مهمترین بازی که آخرین دیدار هفته بیست و پنجم در ورزشگاه استمفورد بریج لندن بود، در دربی این شهر با نتیجه 4 بر 2 مقابل هموطنش آرسنال شکست خورد.

ادی انکتیا در دقایق 13 و 57، امیل اسمیت در 27 و بوکا سا ساکا در دقیقه 90 + 2 پنالتی برای آرسنال گلزنی کردند. تیمو ورنر در دقیقه 17 و سزار آزپیلیکوئتا در دقیقه 32 گلزنی کردند.

همزمان با این دیدار، نیوکاسل در خانه با تک گل میگل آلمیرون در دقیقه 32 مقابل میهمان خود کریستال پالاس به پیروزی رسید و در هفته سی ام بازی باقی مانده سه امتیازی شد.

اورتون همچنین در ورزشگاه گودیسون پارک میزبان لسترسیتی بود که در هفته هجدهم لیگ برتر جزیره با تساوی 1-1 به پایان رسید. هاروی بارنز در دقیقه 5 لسترسیتی را پیش انداخت اما ریچاردسون در دقیقه دوم بازی را برای اورتون به تساوی کشاند.

تیم فوتبال منچسترسیتی در آخرین بازی که با فاصله 15 دقیقه شروع شد، در آخرین بازی هفته سی ام میهمان خود برایتون را با نتیجه 3 بر صفر شکست داد. ریاض محرز در دقیقه 53، فیل فودن در دقیقه 65 و برناردو. سیلوا در دقیقه 82 سه گل برای تیم تحت هدایت پپ گواردیولا به ثمر رساند تا دوباره صدرنشین جدول لیورپول شود.

امشب از ساعت 23:15 دیگر هفته سی ام لیگ برتر انگلیس برگزار می شود که در آن برنلی میزبان ساوتهمپتون خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید