برد ارزشمند منچستر در 93 دقیقه / ولورهمپتون در دیداری عجیب پیروز شد


به گزارش ایرنا؛ در چارچوب هفته بیست و سوم لیگ برتر انگلیس امروز از ساعت 18:30 روز شنبه سه دیدار به صورت همزمان برگزار شد.

در حساس ترین دیدار دو تیم منچستریونایتد و وستهم که در جدول همسایه قرار دارند و برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا تلاش می کنند در ورزشگاه «اولدترافورد» شهر منچستر به مصاف هم رفتند.

برد ارزشمند منچستر در 93 دقیقه / ولورهمپتون در دیداری عجیب پیروز شد

منچستر با گل دقیقه 93 “مارکوس رشفورد” در این دیدار نزدیک به برتری ارزشمند یک بر صفر دست یافت و با 38 امتیاز در رده چهارم قرار گرفت. وستهام 37 امتیازی شده است.

در دیگر بازی، برنتفورد در دیداری سخت مقابل ولورهمپتون با نتیجه 2-1 شکست خورد.

دو بازیکن برنتفورد در دقیقه 26 بازی به شدت درگیر شدند و از بازی اخراج شدند.

یک پهپاد (پهپاد) نیز بر فراز ورزشگاه برنتفورد پرواز کرد و در نیمه اول بازی را به مدت 20 دقیقه متوقف کرد و به بازیکنان اجازه داد تا به رختکن بروند. پس از رفع این مشکل، بازی ادامه یافت. نیمه اول این دیدار 73 دقیقه به طول انجامید.

برد ارزشمند منچستر در 93 دقیقه / ولورهمپتون در دیداری عجیب پیروز شد

در این دیدار ابتدا «موتینیو» برای ولورهمپتون و سپس «ایوان تونی» در دقیقه 71 گلزنی کردند. هنوز تمام نشده بود و روبن نوس هافبک پرتغالی در دقیقه 78 گل دوم ولورهمپتون را به ثمر رساند.

در دیگر دیدار، نیوکاسل در تلاش بود تا از سقوط خارج شود و با تنها گل ارزشمند جان شلوی مقابل لیدز با نتیجه 1-0 به برتری رسید و با 15 امتیاز در رده هجدهم قرار گرفت.

ترکیب اصلی منچسترسیتی که خود را برای کسب عنوان قهرمانی آماده می کند، عصر امروز از ساعت 21 به مصاف ساوتهمپتون می رود.

دیدگاهتان را بنویسید