برف و کولاک جاده هراز را مسدود کردسرهنگ ایرج کهریزی وی گفت: به دلیل شرایط نامناسب جوی جاده هراز در حالت عادی بسته است و زمان بازگشایی آن اطلاع رسانی خواهد شد.

وی ادامه داد: بارش شدید برف از شب گذشته تردد خودروها را کند کرده و تردد خودروها در جاده جایگزین فیروز کوه بدون زنجیر چرخ ممنوع است.

رئیس پلیس راه ویژه شرق تهران در خصوص وضعیت ترافیکی محورهای فیروزکوه، امام رضا(ع) و حرم به حرم گفت: خودروها به آرامی از مسیرهای مذکور عبور می کنند.

کهریزی ادامه داد: راهداران با آمادگی 100 درصدی در جاده ها و پاکسازی جاده ها هستند. به دلیل بارش شدید برف و وزش باد، سطح جاده های کوهستانی فیروزکوه بسیار لغزنده است و علیرغم تلاش مستمر راهداران برای پاکسازی جاده ها، تردد به کندی انجام می شود.

وی افزود: تردد خودروها از محور فیروزکوه سنگین و حجیم است و با توجه به بارش شدید برف شب گذشته، بارش برف در محور فیروزکوه و محدوده گدوک، ترافیک سنگینی را در این منطقه تجربه می کنیم.

رئیس پلیس راه ویژه شرق تهران با بیان اینکه تاکنون در جاده های کوهستانی منتهی به استان های شمالی کشور تصادف نداشته ایم، تصریح کرد: برای یک فصل سفر خوب دیگر برنامه ریزی کنید.

کهریزی گفت: مسافرانی که مجبور به تردد در این شرایط هستند باید با تجهیزات کامل زمستانی مانند زنجیر چرخ، لباس گرم و غذای کافی، باک پر از بنزین و همچنین اطمینان از ایمنی سیستم مهندسی و گرمایش خودرو در کوهستان سوار شوند. مناظر طبیعی.”

وی تاکید کرد: ماموران پلیس راهور از ورود خودروهای فاقد تجهیزات زمستانی به محورهای کوهستانی برفگیر جلوگیری می کنند.

در شرق پایتخت شهر پردیس با حدود 300000 نفر سکنه قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید