برنامه‌های دهه بصیرت با محوریت "تبیین و میدان" در استان کردستان برگزار می‌شود

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم ازسنندج، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کردستان، حجت‌الاسلام سیدمحمد سادات در آستانه یوم الله 9دی و روز بصیرت و تجلی میثاق امت باولایت و سالروز شهادت سردار دل‌ها شهید سلیمانی اظهار داشت: یوم الله 9 دی نقطه عطف و روز سرنوشت‌سازی در تاریخ انقلاب اسلامی است که در این روز با بصیرت مردم ولایتمدار فتنه آمریکایی صهیونیستی نقش بر آب شد.

وی افزود: مردم در یوم الله 9دی ثابت کردند که فرسنگ‌ها از خواص بی‌بصیرت و ساکنین فتنه جلوتر بوده و پای ارزش‌های اسلام و انقلاب ایستادند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کردستان خاطرنشان کرد: مردم در 9دی ثابت کردند که در ایستادگی و پایبندی به اصول انقلاب و رهبری با هیچکس تعارف نداشته و تنها دل در گرو این نظام و رهبری دارند.

860 برنامه همزمان با دهه بصیرت و هفته مقاومت در اراک برگزار می‌شود"بصیرت و روشنگری" نظام را در برابر فتنه‌ها و آشوب‌های دشمنان بیمه می‌کند

وی گفت: مردم پس از سخنرانی تاریخی مقام معظم رهبری بساط فتنه و فتنه‌گران را برچیدند و نظام اسلامی بار دیگر در برابر دشمنی‌های نظام سلطه و ایادی داخلی و عناصر نفوذی آن‌ها واکسینه شد.

سادات یادآور شد: شایسته است در این ایام تاریخی و سرنوشت‌ساز مراسمات باشکوهی در دو حوزه تبیین و میدان برگزار شود کما اینکه به زودی اهم برنامه‌های در دست اقدام در این ایام به سمع مردم انقلابی و بصیر خواهد رسید.

انتهای پیام/486/س

source article

دیدگاهتان را بنویسید