برنامه درسی «طراحی جواهرات» مصوب مقطع کارشناسی ارشد – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، دویست و هشتمین جلسه شورای انقلابی تحول و ارتقای علوم انسانی به ریاست غلامعلی حدادعادل در محل دبیرخانه برگزار شد که دو رشته کارشناسی ارشد «طراحی جواهر» و کارشناسی ارشد فناوری آموزشی از شورای عالی انقلاب فرهنگی.

حداد عادل موضوع طلا و جواهر را بستری برای ارائه فرهنگ و تمدن ایرانی و اسلامی دانست و افزود: راه اندازی این رشته در عرصه فرهنگ و تمدن ایرانی اسلامی می تواند نقش موثری داشته باشد.

در این دیدار دکتر گلابچی; گزارشگر و طراح برنامه «طراحی جواهرات» نتایج تحقیقات و جلسات خود را با کارگروه ها و کمیته های مربوطه ارائه کرد و در پایان جلسه این برنامه به اتفاق آرا تصویب شد.

همچنین در ادامه جلسه دکتر جلال; دبیر کارگروه و دکتر زارعی زوارکی; مدیر و برنامه ریز برنامه «فناوری آموزشی برای آموزش با نیازهای ویژه» روند بررسی برنامه و جلسات دانشگاه و کارگروه ها و کمیته های مربوطه را تشریح کرد و در نهایت این برنامه با اکثریت آرا به تصویب رسید. رای.

دکتر معتمدی در بیست و هشتمین جلسه شورای تحول و ارتقای علوم انسانی شورای عالی انقلاب; رئیس دانشگاه علامه طباطبایی به نمایندگی از کارگروه روانشناسی پیشنهاد مدرک کارشناسی ارشد را داد. در این جلسه کلیات این برنامه به تصویب رسید و بررسی سرفصل 5 و دروس به جلسه بعد موکول شد.

دیدگاهتان را بنویسید