برنامه های شبانه قدر در مراکز مختلف پایتخت اعلام شده است


به گزارش ایرنا، آستان مقدس امامزاده صالح (ع) در شب های نوزدهم، بیست و یکم و بیست و سوم ماه مبارک رمضان از ساعت 22 الی 22 سخنرانی حجت الاسلام عبدالعلی گواهی، حجت الاسلام بی آزار تهرانی و حجت الاسلام دانشمند ضمن مناجات خوانی توسط محمدحسین پویانفر، سید محمود امیر و سید محمود امیر برگزار می شود. حاجی احمدی.

همچنین در این شب مبارک از 29 فروردین تا 11 اردیبهشت بعد از اقامه نماز ظهر امامزاده محمدرضا درانی و محمد قدیانی به اقامه نماز می پردازند.

آستان مقدس امامزاده صالح (ع) فرزند امام موسی کاظم (ع) و برادر امام هشتم شیعیان در مرکز بازار سنتی تجریش (منطقه 1 تهران) واقع شده است.

برنامه های شبانه قدر در مراکز مختلف پایتخت اعلام شده است

آستان مقدس امامزاده علی اکبر (ع) همچنین با سخنرانی حجه ادیب یزدی، مدیحه سرایی و مدیحه سرایی مداحان اهل بیت، 31 فروردین، دوم و چهارم اردیبهشت ماه از ساعت 23 میزبان شب پرنشاط لجالی. الکدر.

بقعه متبرکه امامزاده علی اکبر (ع) منسوب به امام چهارم شیعیان در محله چیذر محله اول تهران قرار دارد. این حرم مطهر مزاری دارد که 587 شهید بزرگوار در آن مدفون هستند. این امر بر اهمیت آن افزوده و به یکی از پایگاه های مهم مذهبی پایتخت تبدیل شده است.

برنامه های شبانه قدر در مراکز مختلف پایتخت اعلام شده است

همچنین برنامه های ویژه در مزار گمنام شهدای کهف شهدای ولنجک از ساعت 21:00 الی 00:15 صبح برگزار می شود.

مراسم شب قدر و شهادت امام علی (ع) پشتیبانی دستیار از ساعت 22:30 سخنرانی و عزاداری با دعای جوشن کبیر برگزار می شود.

حسینیه امامزاده عبدالله (ع) جایج لواسان همچنین با تلاوت قرآن و جوشن کبیر توسط حجت الاسلام خوانساری و سخنرانی، دعا و احیا توسط حجت الاسلام کربلایی کریم از ساعت 12:30 شب جاماندگان لیالی قدر برگزار می شود.

بر اساس این گزارش، دستورالعمل‌های بهداشتی ستاد ملی کرونا در تمامی مراسم‌ها به طور کامل رعایت می‌شود، اما شهروندان لوازم شخصی مانند کتاب دعا و زیارت را به همراه داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید