برپایی نمایشگاه نقاشی در فرهنگسرای شهرداری بردسیر به مناسبت هفته دولتبه گزارش ایرنا، این نمایشگاه با حمایت شهرداری بردسیر و شورای اسلامی شهر و با همکاری معاونت فرهنگی و اسلامی شهرستان برپا شد.

مطابق با سی دی نمیاد آثار او الهام گرفته از طبیعت بردسیر است.

او در ادامه گفت. مکالمه همیشه یک گفتگوی درونی با خودم است. بیشتر آثار به نمایش درآمده در این نمایشگاه از طبیعت زیبای برزیر الهام گرفته شده است.

بیرمینیا دارای مدرک کارشناسی ارشد هنرهای اسلامی از دانشگاه تبریز و لیسانس صنایع دستی از دانشگاه هنر تهران است.

مدیر فرهنگی و رهبری اسلامی بردسیر در کنار برپایی این نمایشگاه گفت: حمایت از هنرمندان وظیفه ذاتی رهبری است و در این راستا تمام تلاش خود را برای جلوگیری از آزار و اذیت انجام خواهیم داد.

رضا رجایی نژاد افزود: از مدیران سازمان ها و موسسات به ویژه مراکز صنعتی دعوت می کنم برای بازدید از نمایشگاه و خرید آثار هنرمندان به دو منظور. اول اینکه از هنرمندان شهرستان حمایت می کند و دوم اینکه با معرفی آثار هنری هنرمندان بردسیری به مددجویان به فرهنگ سازی در زمینه خلق آثار فاخر کمک می کند.

شهردار بردسیر همچنین با تجلیل از شهیدان رجایی و باهنر، هفته دولت را به تمامی سیاستمداران جمهوری اسلامی ایران تبریک گفت و گفت: وی در حمایت از هنرمندان بزرگوار شهر بردسیر نمایشگاهی از نقاشی های هنرمندان را در فرهنگسرای شهرداری برپا کرد و هم اکنون فرهنگسرای مولوی میزبان آثار خانم بیرمینیا است.

رضا شاه حیدری او اضافه کرد: شهرداری به همراه شورای اسلامی شهر حامی حرکت فرهنگی و هنری بوده و علاقه به هنر و هنرمندان را در راستای توسعه پایدار و علاقه به فرهنگ و هنر می داند.

این نمایشگاه از امروز به مدت یک هفته در فرهنگسرای مولوی واقع در بلوار شهید دستغیب روبروی پمپ بنزین فرهنگسرای مولوی برپاست. بازدید برای عموم آزاد است.

بردسیر در 60 کیلومتری غرب کرمان قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید