برگزاری اردوی تیم کشتی فولادین ذوب در تهران/ حسن یزدانی با نایفونوف روبه‌رو می‌شود؟

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، آملی‌ها که از گروه سه تیمه D به جمع چهار تیم برتر صعود کرده و روز 19 آذر باید رو در روی تیم شرکت داروسازی سهند ارس قرار بگیرند، بعد از اردویی که در آمل برگزار کردند، روز چهارشنبه در خانه کشتی شماره یک تمرینات‌شان را از سر خواهند گرفت.

این تیم که به تازگی قراردادی با حسن یزدانی منعقد کرده، امیدوار است بتواند از این کشتی‌گیر مقابل تیم سهند ارس استفاده کند. شاگردان علیرضا رضایی برای حضور در مرحله نیمه نهایی، آرتور نایفونوف روس را در وزن 86 کیلوگرم به خدمت گرفته‌اند.

یزدانی و نایفونوف هم در المپیک توکیو و هم در جهانی نروژ در مرحله نیمه نهایی به مصاف هم رفتند که در هر دو مبارزه، کشتی‌گیر روس مغلوب قهرمان المپیک 2016 ریو شد.

یزدانی از مسابقات جهانی با آسیب دیدگی بازگشت و درمان را از چندی پیش آغاز کرد. این کشتی گیر به تازگی تمرین روی تشک را نیز شروع کرده و تیم فولادین ذوب امیدوار است که از قهرمان جهان در سال 2021 بتواند در مصاف با آرتور نایفونوف استفاده کند.

اگر تکلیف برد و باخت این مبارزه تا پیش از کشتی 86 کیلوگرم روشن شود، احتمال اینکه حسن یزدانی به خاطر مصدومیتش روی تشک نرود، زیاد است.

حسن یزدانی به تیم فولادین ذوب آمل پیوست

انتهای پیام/

source article

دیدگاهتان را بنویسید