برگزاری اردوی پیشبرد انقلاب اسلامی در استان قزوین – خبرگزاری مهر ایران و جهان نیوزابوذر محمدی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به تجلیل از معترضان اردوهای پیشرفت در استان قزوین اظهار داشت: در بسیج دانش آموزی با هدف ایجاد امید در جامعه به ویژه در قشر جوان و دانشجو. جامعه، رسالت این است که پیشرفت انقلاب اسلامی را به عنوان ثمرات انقلاب اسلامی روایت کنیم

وی افزود: قرارگاه راهیان نور استان قزوین با مدیریت دانشگاه امام خمینی (ره) به عنوان دانشگاه مادر استان قزوین، دبیر بسیج دانشجویی و اعضای تمامی دانشگاه های استان قزوین تشکیل شد.

فرمانده ناحیه بسیج دانش آموزی استان قزوین ادامه داد: با برپایی این اردو صدها دانش آموز را به مناطق مختلف کشور اعزام کرده ایم تا دانش آموزان و جامعه جوان با موضوعات مختلف از جمله هوافضا و صنایع آشنا شوند. دانش شرکت های مستقر، پالایشگاه ها و پتروشیمی ها. قسمتی از آگاهی از دستاوردهای انقلاب اسلامی.

وی تصریح کرد: روایت پیشرفت و رویداد پیشرفت انقلاب اسلامی تنها مختص اردو و بزرگداشت آن نیست، بلکه برنامه های مختلفی از جمله برگزاری نمایشگاه های مختلف دانشجویی، تابلوهای اطلاع رسانی و تولید محتوا در فضای مجازی داشتیم.

محمدی تصریح کرد: در تلاش هستیم در آینده نزدیک همایش های تخصصی در همین محور در دانشگاه های استان قزوین برگزار شود.

وی در پایان یادآور شد: با توجه به گستردگی و سنگینی این ماموریت باید شاهد حمایت های لازم از سوی همه مسئولان استان قزوین باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید