برگزاری همایش ملی پژوهشی مکتب شهید سلیمانی در شهرستان بافت

استانها / کرمان

http://fna.ir/60wpi ۰ برگزاری همایش ملی پژوهشی مکتب شهید سلیمانی در شهرستان بافت

همایش ملی تربیت سیاسی، راهکارها و چالش‌های الگوی ایرانی – اسلامی مکتب شهید سلیمانی در روزهای ۱۴ و ۱۵ دی‌ماه در شهرستان بافت برگزار می‌شود.

برگزاری همایش ملی پژوهشی مکتب شهید سلیمانی در شهرستان بافت

علیرضا مرادی رئیس همایش ملی تربیت سیاسی، راهکارها و چالش‌های الگوی ایرانی – اسلامی مکتب شهید سلیمانی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بافت با اشاره به اینکه سردار سلیمانی متعلق به امت اسلام است، اظهار کرد اولین همایش ملی تربیت سیاسی، راهکارها و چالش‌های الگوی ایرانی – اسلامی مکتب شهید سلیمانی برنامه‌ریزی‌شده است.

وی عنوان کرد: این همایش در روزهای ۱۴ و ۱۵ دی‌ماه در سالن همایش‌های الزهراء شهر بافت برگزار می‌شود و این همایش جزو ضرورت‌های جامعه و مدیران کشور است.

مرادی بیان کرد: تربیت سیاسی و فرهنگی که انسانی در تراز شهید سلیمانی به جامعه نشان داد باید پژوهش شود و مکتب ایرانی اسلامی شهید سلیمانی در این همایش مورد بررسی قرار می‌گیرد و ان‌شاءالله در آینده همایش بین‌المللی مکتب شهید سلیمانی را برگزار خواهیم داشت و برای همایش ۵ محور طراحی شده است.

مرادی عنوان کرد: همایش نام برده در معتبرترین پایگاه اسلامی علوم جهان اسلام ISC نمایش شده است و آثار منتخب پژوهشی این همایش در دسترس محققین قرار می‌گیرد و در clvilca (سیویلیکا) همایش ثبت‌شده است و از محتوایی این همایش استفاده خواهد شد و سایت همایش به آدرس www.hamayeshbaft.ir است.

وی خاطرنشان کرد: تا کنون بیش از یک‌صد مقاله علمی واصل‌شده است که در نوع خودش کم‌نظیر است.

مرادی عنوان کرد: این همایش با مشارکت اندیشمندان فراوانی از سراسر کشور برگزار می‌شود و هم‌زمان با برگزاری آن که با با رعایت پروتکل‌های بهداشتی است، در فضای مجازی در بستر اسکای روم و شاد آموزش و پروش به‌صورت زنده در دسترس خواهد بود و خروجی همایش ملی تربیت سیاسی، راهکارها و چالش‌های الگوی ایرانی – اسلامی مکتب شهید سلیمانی تبدیل به کتاب می‌شود و در دسترس محققان قرار می‌گیرد.

انتهای پیام/۳۳۸۸/ب

شما می توانید این مطلب را ویرایش نمایید

این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید همایش پژوهش مکتب شهید سلیمانی همایش ملی این خبر توسط افراد زیر ویرایش شده است

اخبار مرتبط

  • آموزش تبلیغ مکتب سلیمانی در قم

source

دیدگاهتان را بنویسید